Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mateuszek;*

Usunięcie perk'ów zmieniające staty na prawie forever

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc dzisiaj jeden z graczy/adminów, zaczął wywodzić się na temat zbugowanych postaci, oraz dał mi konkretnie do zrozumienia że jako admin nie robię nic w tym kierunku...

M.in. chodziło chyba o to  że nie siedzę co rundę na spekcie i nie patrze kto ma jaki perk i jak go sprzeda/wyrzuci to nie pisze danemu graczowi aby wpisał reset w celu usunięcia bugu, bądź w razie niechęci gracza do wykonania polecenia nagrodzić go banem...,albo po prostu domniemanie czy gracz na +100lvl rozdawał staty w kondycję czy też nie, ot Ci zagwozdka.


Tak więc moja propozycja brzmi następująco: ,,Usunięcie perk'ów przez które bugi się pojawiają''. Wiem że już część została naprawiona, ale Buty Bolta w dalszym ciągu sprawiają niechęć niektórym ludziom do prowadzenia rozgrywki i spędzają im sen z powiek ^^, kiedy szturmowiec bądź premium z bugiem i brzuszkiem przemierzają mapę niczym zespeedhackowane, nietrafialne, zeswagowane gimbusy na rolkach.

Ps. Jeżeli jesteś osobą która zna nazwy perk'ów których ja nie znam bądź z powodu upojenia alkoholowego nie mogę sobie ich przypomnieć i przypadkowo przeczytała cały temat, nie wstydź się i je tu wymień a w nagrodę dostaniesz skarpetki od mikołaja 6 grudnia.
 

hmmm co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cześć to ja pisałem Mateuszkowi o tych bugach. Są zbugowane perki i postacie.. Np. Terminator z Zemsta lamucha ma prawie 600hp gdy bez tego perku ma 400 albo mniej. Na innych postaciach tego nie ma. Albo np ja mam 131 lvl szturmowcem i gdy mam Kierowce Tajsona to nie mam zmniejszonej grawitacji.. Jest dużo innych nie działających jak powinny perkow.. Jak zauważę więcej to editne posta i dopisze :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@↑@Children nie o Ciebie mi chodziło ale też zgłaszałeś 

Ty też byś miał 600hp z Lamuchem, Lamuch podwaja Twoje HP.

@[edit:]  Buty szturmowego przypadeczkiem też nie zostawiają po sobie 'śladów'?

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczeze że duzo perków jest zbugowanych . Po ekwipunek generała biegałem cicho , Syl osmańskiego ojownika dodaje speeda i zadawane obrażenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@[edit:]  Buty szturmowego przypadeczkiem też nie zostawiają po sobie 'śladów'?

 

Buty szturmowego, chyba dają ci to że nie słychać twoich kroków.

 

Zgadzam się z Mateuszkiem. Te perki powinny zostać naprawione lub usunięte bo sprawiają duże problemy :/

 

Tak jak wyżej , usunąć lub naprawić . Wiem że to dużo dużo roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

z Zemsta lamucha ma prawie 600hp gdy bez tego perku ma 400 albo mniej.

Czyli perk działa prawidłowo.

 

 

@[edit:] Buty szturmowego przypadeczkiem też nie zostawiają po sobie 'śladów'?

W opisie itemu tego nie ma.

 

Itemy:

- Buty bolta

- Mroczny Rycerz Jedi

- Brzucho Doknesa

 

zostały poprawione odnośnie szybkości. Powinno teraz dodawać i usuwać szybkość po wyrzuceniu.

 

W wolnej chwili zostaną poprawione wszystkie perki, które dodają/odejmują prędkość graczowi na ilości procentowe. Obecnie dodaje określoną liczbę punktów, w czym pewnie mało kto się orientuje o co chodzi. Zmienię to na wartości procentowe np. 50% szybszy bieg. We wspomnianych wyżej itemach wartości te zostały już poprawione, także można testować!

 

ps. Jeżeli ktoś ma jeszcze większe wartości to jedyną metodą zlikwidowania tego jest wpisanie /reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×