Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
arnold

Zbugowane klasy.

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciał bym prosuszyć temat o klasach zbugowanych . To jest poważniejszy problem bo 3/4  Graczy tak ma, a admini jak się pisze żeby coś tym zrobili to oni na to nic. Nawet admini mają buga klas i grają sobie jak by nic się nie stało. Gracz z  30 lvl klasa szturmowiec biega tak szybko jak komandos na 50 lvl . Chciał bym żeby coś było z tym zrobione bo odechciewa się grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciał bym prosuszyć temat o klasach zbugowanych . To jest poważniejszy problem bo 3/4  Graczy tak ma, a admini jak się pisze żeby coś tym zrobili to oni na to nic. Nawet admini mają buga klas i grają sobie jak by nic się nie stało. Gracz z  30 lvl klasa szturmowiec biega tak szybko jak komandos na 50 lvl . Chciał bym żeby coś było z tym zrobione bo odechciewa się grać .

Po prostu kondycja jest zbugowna , np: Szturmowic 1 lvl biega jak Szturmowiec 100lvl z 50 pkt kondycji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Petrus nie mgłeś mnie rozszyfrować :D .

Chodzi mi o to że gracz X ma lvl 1 a ma taki bug (jak księga wiedzy) ze dodawało w inteligencje, kondycje itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście musi coś w tym być . Ostatnio siostrzeniec grał u mnie na swoim szturmowcu i na 12 lvl biegał strasznie szybko a ja mając taki lvl i dając wszystko w kondycje dalej byłem 2 razy wolniejszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze Petrus nie mgłeś mnie rozszyfrować :D . Chodzi mi o to że gracz X ma lvl 1 a ma taki bug (jak księga wiedzy) ze dodawało w inteligencje, kondycje itp..

Bo tak piszesz, że nie idzie zrozumieć. Piszesz w temacie o zbugowanych klasach, a wychodzi na to, że chodzi o itemy.

 

Jest już aktywny temat w tej sprawie, czytaj uważnie i nie spamuj.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31732-usuni%C4%99cie-perk%C3%B3w-zmieniaj%C4%85ce-staty-na-prawie-forever/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×