Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moglibyście naprawić sprawę "kraszowania" serwer ??? Już któryś raz z rzędu buguje soę cała mapa , a psuje to reputacje serwera oraz atmosfera i ludzie uciekają na inne serwery . Nie ukrywam , że denerwuje mnie to jak pewnie zresztą połowe serwera DM+BF2 . Też mam sprawę żeby Admini byli rano , dziś jak grałem było ok. 3/4 cziterów na czitach typu: metori , aim , wh . Nie mogłem nic zrobić chciałem napisać do jakiegoś Administratora , ale niestety żadnego nie było ... Proszę o rozważenie mojego tematu i niech się wszyscy wypowiedzą co o tym sądzą . 

Z GÓRY DZIĘKUJE ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz piękny tytuł...,a do wypowiedzi: jeżeli 'bugowanie całej mapy' masz na myśli to że przy zmianie mapy trwa to trochę dłużej niż zwykle to na CoD'zie też to jest.

A co do kwestii "admini 24/7, róbcie dyżury rozpiski kto kiedy adminuje zostańcie nołlajfami i siedźcie cały dzień na serwie..."  to po raz kolejny admini też ludzie część rano pracuje/edukuje/śpi/inne zajęcia ważniejsze od CS'a, a jak coś to niedługo staraj sie na admina i siedz od rana na DM i będzesz zadowolony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

dziś jak grałem było ok. 3/4 cziterów na czitach typu: metori , aim , wh . 



Metori to cheat umiejscowiony po stronie serwera gry... Więc sugerujesz że administracja pozwala na takie coś ? Nie sądzę 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

tak . Admini o godzinie powiedzmy 7 rano śpią , inni jeszcze idą do pracy , a jeszcze inni do szkoły . Admin nie może być na serwerze 24 h na dobę. Tak jak już to ujął skromnie kolega , staraj się o admina i siedź cały dzień na serwerze. Niektórzy admini np. Nevertrust pracuję i nie może być na serwerze jak inni admini . To na tyle z mojej strony.

pozdrawiam. SkullCandy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niektórzy admini np. Nevertrust pracuję i nie może być na serwerze jak inni admini

  teraz padną pytania typu: to dlaczego ma admina :)  

Admini to zwyczajni ludzie jak Ty, ja i cała masa innych graczy - mamy swoje obowiązki i życie.

Co to "kraszowania" serwera - takie rzeczy się zdarzają, ale nie widzę dramatu, nie jest to częste. A jak się już zdarzy, to nie zaobserwowałem aby gracze uciekali z serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×