Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mateuszek;*

░▒▓[Reset]▓▒░ co na to Wy?

38 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuje reset tak w okolicach 15-20grudnia przed świętami.(a już wbiłem 20 haha )

TAK!

Edytowane przez Kamil <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że reset może odbyć się z dnia 31 Grudnia na 1 Stycznia w Sylwestra :) Co wy na to? Nowy rok Nowy rozdział do gry i Nowe LVL :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za propozycją NeVeasa.

Sylwester to dobra data, może jednak pokrzyżować plany Petrusowi (jakaś imprezka sylwestrowa ;) ) jeśli wymaga to manualnego usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwka nie mają?

Czyli ty w sylewstra bd siedział w domu przed kompem i nabijał lvle ? -,- POZDRO . Ja w przeciwieństwie do cb wyjdę na dwor z kolegami na piwo czy cos !!

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

 

Czyli ty w sylewstra bd siedział w domu przed kompem i nabijał lvle ? -,- POZDRO . Ja w przeciwieństwie do cb wyjdę na dwor z kolegami na piwo czy cos !!

 

Nie wypowiadaj się . Tylko Spamujesz . Jak H@ będzie chciał zrobić reset to was kurde poinformuje . A nie spam za spamem leci . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz na piwo iść skończ 18 lat :* A Potem udawaj Kozaka w Necie bo pije Alkochol o fajnie, Ja Jeszcz raz Proponuje 0:00 Reset Dnia 31 Grudnia na 1 Stycznia, Tak ja chociaż pójde na rynek na sylwka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@WestCoast Customs dlaczego nie, mimo że część ludzi w przed święta będzie zajęta przygotowaniami, a Ci co nie muszą robić nic oprócz czekania na prezenty pod choinkę,  będzie grała, dla tego data 21.12.2013 jest dobrą propozycją jeżeli mamy uzgodnić termin.
Weekend i czas przed wyprawą na spotkania z rodziną, jak i po, jest dobrym czasem na to, aby część graczy mogła od początku nabić lvl'e i dotrwać do gwiazdki zamiast obgryzać paznokcie i myśleć co dostaną w prezencie skarpetki/ps4/rózgę. 
21 grudnia b.r. jestem na TAK!

§a jak już piszę w tym temacie to się 'poczepiam': 

Nie wypowiadaj się . Tylko Spamujesz . Jak H@ będzie chciał zrobić reset to was kurde poinformuje . A nie spam za spamem leci . 

 

Jeżeli chcesz poinformować administracje o spamie wystarczy zgłosić post i napisać że robi się spam..., ale mimo tego sam upominasz innych i chcąc nie chcąc robisz to co oni czyli: spam wypowiedziami które nie wnoszą nic sensownego do tematu..., w szczególności iż użytkownik @Puma podał swoje argumenty w których nie zgadza się na zaproponowaną datę... 

 

 

Ja sądzę że reset może odbyć się z dnia 31 Grudnia na 1 Stycznia w Sylwestra Co wy na to? Nowy rok Nowy rozdział do gry i Nowe LVL ?

 

 

Jak chcesz na piwo iść skończ 18 lat :* A Potem udawaj Kozaka w Necie bo pije Alkochol o fajnie, Ja Jeszcz raz Proponuje 0:00 Reset Dnia 31 Grudnia na 1 Stycznia, Tak ja chociaż pójde na rynek na sylwka.

 

 

@NeVeas Myślę że większość osób które posiadają grono realnych a nie wirtualnych znajomych i nie siedzą za przeproszeniem całe dnie na dupsku 'grając w komputer' spędzą sylwestra/nowy rok z dala od komputerów, i dojście do siebie po imprezie też zabierze im dzień/dwa albo przygotowania do roboty, albo trzeźwienie, sprzątanie, afterparty czy cokolwiek...
Co do drugiej Twojej wypowiedzi po pierwsze co bardzo kole w oczy ALKOHOL piszemy przez H, a nie CH, warto poświęcić chwile nad słownikiem albo skupić uwagę na lekcjach języka polskiego/chemii, bo co jak co ale podstawowe słowa warto znać(mimo że przeglądarka i tak sprawdza pisownie), a nie sadzić teksty typu 'kozak w necie', 'ura bura szef podwóra' bo w tym przypadku to się mija z celem.
A spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie nie jest niczym nowym, 99.9% osób wie o czym pisze, a skoro Ty czekasz do 18 urodzin to szczerze gratuluję i zazdroszczę, samokontroli, asertywności i pobożności!
btw. w.w. argumenty stanowią w miarę solidny dowód iż data 31.12.2013/01.01.2014 nie jest odpowiednim terminem na robienie resetu, tak myślę.

Pozdrawiam, upojony Tyskim Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

OK, skoro wszyscy chcą reset to tak będzie.

 

Reset wyznaczam na 21 grudnia! Możliwe, że zostanie wprowadzony wieczorem w piątek 20 grudnia, także zapraszam wszystkich do gry!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×