Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
YaHooSa

Skarga na Admina Pochodzenie ma Znaczenie

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Gdy grałem sobie wczoraj na mapie de_kabul i był aim, zgłaszałem go na u@ przez całe 20 min a ten "admin" miał najlepsze staty i mu się nie chciało ruszyć dupy zaprzeproszeniem i musiałem grać z takim cheaterem i dzisiaj The Rev cały czas się ze mnie śmiał i to mne wkurzało bardzo pomimo upomnienia nie przestał... proszę ogarnąć tych adminów 

Z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jak Ci mówiłem na serwerze już dzisiaj to bez dowodów skarga nie przejdzie...

Dopóki brak dowodów to jak dla mnie skarga bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)i dzisiaj The Rev cały czas się ze mnie śmiał i to mne wkurzało bardzo pomimo upomnienia nie przestał (...)

Nie wiem jak możesz nazwać "śmianiem się" wiadomość typu "Dlaczego grasz skoro mówisz że już składasz skarge ?" bądź także podobną "Gdzie ta skarga ?"..Wg. mnie normalne pytania, które mogły niby zabrzmieć trochę ironicznie, ale okej.. Upomnień też jakoś nie widziałem, może przeoczyłem.. nie wiem, ale raczej były one tak napisane że mogłem uznać że nie są one adresowane do mnie. Co do samej skargi @ -Darek- podsumował i zgadam się z nim w pełni :

 

Wybacz, ale jak Ci mówiłem na serwerze już dzisiaj to bez dowodów skarga nie przejdzie...

Dopóki brak dowodów to jak dla mnie skarga bez sensu.

Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm byłem dziś przy tej sytuacji, troche bekowo było że co chwile pisałeś o tej skardze.. Rev ma racje, nie śmiał sie tylko poprostu stwierdzał, że jak masz pisać to pisz a nie owijasz w bawełne. Co do skargi, to bez dowodów mało zdziałasz a Pochodzenie wydaje sie być ogarnietym adminem, 5 ! 

Edytowane przez wiecej niz gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochodzenie to baaaardzo ogarnięty admin . Bezpodstawnie to nie można nic :)

 

The Rev - Mam takie same zdanie jak i do Pochodzenie :)

 

1. Temat powinien być zamknięty - brak dowodów . :)

 

Pozdrawiam . SkullCandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze reaguje na zgłoszenia i ich nie olewam, staram się dobrze wypełniać obowiązki.

Może tylko Tobie się wydaję, że gracz miał aima ? Z tego co pamiętam to zgłaszany przez Cb był jakiś gracz STEAM, którego znałem. Gość gra dobrze, co nie znaczy, że ma aima. Skąd wiesz, że nie sprawdzałem go ?

Jest takie coś jak amx_spectate

 

Skarga na niskim poziomie, do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem admin Pochodzenie... jest spoko ja niemam do niego żadnych zastrzeżeń. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha hltv jest i sobie zobacz i to mnie wkurwiało jak cały czas pisałeś a gdze ts skraga ... zaprzeproszeniem. I jak byś sprawdzał to bym widział jak wchodzisz na spec ... i ani nie napisałeś ze jest czysty tylko grałeś

Edytowane przez YaHooSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest o brak reakcji Admina na zgłoszenie u@. Na demku widać czy był cziter i czy Admin wszedł na spec sprawdzić go (nim sie w konsoli wpisze amx_spectate to sie jest normalnie na spec). Tak więc jeśli nie masz demka co do czitera, gdzie niby Admin nie zareagował to nici z skargi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Nieuzasadniona skarga - na drugi raz pamiętaj o dowodach.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×