Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KopyT

SKARGA I DEMKO NA ADMINA DAVID

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przy składaniu podania informowałem o tym H@, widzieli o tym również inni admini, sprawa jest prosta do sierpnia 2014 roku mam bana na ESL'u za nadmierną ilość punktów ujemnych, które wywołane zostało niby brakiem aktualnego ESL-Wire, cóź próbowałem się odwołać do dziś 0 odpowiedzi z ich strony, prawda jest taka, że ESL bazuje już tylko na pieniądzach nie zależy im tam na graczach, lecz na zarobku. Zapytaj kogo ze starych graczy, którzy też zostali tam zbanowani i powiedzą ci prawdę co tam się dzieje.

 

Nie chciałem się wtrącać, ale nie trzeba być zbytnio ogarniętym, żeby zauważyć, że dostałeś naraz 12 punktów, za oszukiwanie i to automatycznie od Esl Wire. Wystarczy przeczytać, a co do ich braku odpowiedzi, to od kilku lat maja przesyt adminów i ciągle składają nowi podania. Także albo od razu usuwali konto z którego pisałeś, lub, gdy tłumaczyłeś się, że to nie Ty kazali wejść na ich serwer. I w tedy sprawdzali Twoje wszystkie parametry, czy to z Twojego komputera były odpalony cheaty (Nie raz czytałem regulaminy i kilku adminów znam). Esl Wire aktualizuje się automatycznie, a za blokowanie aktualizacji ESL Wire dostaje się 2 pp. Które znikają po 2 miesiącach. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pewnie, to 2 koledzy to on go broni. Wielokrotnie codziennie jak gra davis pisza ze to odpal.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem się wtrącać, ale nie trzeba być zbytnio ogarniętym, żeby zauważyć, że dostałeś naraz 12 punktów, za oszukiwanie i to automatycznie od Esl Wire. Wystarczy przeczytać, a co do ich braku odpowiedzi, to od kilku lat maja przesyt adminów i ciągle składają nowi podania. Także albo od razu usuwali konto z którego pisałeś, lub, gdy tłumaczyłeś się, że to nie Ty kazali wejść na ich serwer. I w tedy sprawdzali Twoje wszystkie parametry, czy to z Twojego komputera były odpalony cheaty (Nie raz czytałem regulaminy i kilku adminów znam). Esl Wire aktualizuje się automatycznie, a za blokowanie aktualizacji ESL Wire dostaje się 2 pp. Które znikają po 2 miesiącach. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam

 

Nie usunęli mi konta, mam je nadal i normalnie moge z niego korzystać, ale skoro tak bacznie szperasz po necie to przyjrzyj się, że rzekomo pare dni po otrzymaniu bana grałem mecz ligowy esl'a. Jak widać ich regulaminy to jeden wielki kit skoro niby mając bana grałem ligę haha

 

 

W sumie dobrze, że to napisałeś przynajmniej wiem kogo boli, że go bije :)))  A ja swoje wiem, dla mnie te całe ligi to jest śmiech na sali, wyślesz im przelew to grasz ile chcesz, nie kupisz premki masz bana rachunek prosty bez żadnej riposty :)

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie usunęli mi konta, mam je nadal i normalnie moge z niego korzystać, ale skoro tak bacznie szperasz po necie to przyjrzyj się, że rzekomo pare dni po otrzymaniu bana grałem mecz ligowy esl'a. Jak widać ich regulaminy to jeden wielki kit skoro niby mając bana grałem ligę haha

 

Nie wiem, co Ty chcesz teraz ludziom wkręcić, Masz jak byk napisane w czerwonej ramce:

 

Konto gracza zablokowane, nie można wyzywać na mecze 1on1 ani być wyzwanym. Otwarte mecze 1na1 i 2na2 mogą zostać rozegrane, jednak gracz nie może uczestniczyć w żadnych innych meczach drużynowych. Sprawdź poniżej szczegóły dotyczące blokady.

Czytanie ze zrozumieniem, jak były otwarte mecze to je dokończyłeś.

 

http://iv.pl/images/88016723667606501345.png

 

Masz wszystko wypisane. Dla mnie ESL ban jest w 100% za czity. Jak chcesz się z tego wybronić to pokaż mi ss wiadomości do nich. Albo napisz ją teraz, gdy napiszesz i dostałeś za cheaty, to ban zostanie dany od dziś na 2 lata. Nie boisz się tego? Napisz do esl i udowodnij swoja niewinność.

 

 

Ps, Piszesz, żeby o adminach wypowiedział się ktoś ze starych graczy. To Ty tyle czasu grasz w CS i ESL pisząc takie rzeczy i podstawowych regulaminów nie znasz? To co Ty za ligi grałeś ?  lol  haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam grałem w ESL i nigdy nie miałem żadnego problemu z banami, kasą czy innymi głupotami. Nie zagłębiałem się w to nigdy bo nie grałem w ESL długo, lecz Sikor zauważył parę ciekawych detali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz wszystko wypisane. Dla mnie ESL ban jest w 100% za czity. Jak chcesz się z tego wybronić to pokaż mi ss wiadomości do nich. Albo napisz ją teraz, gdy napiszesz i dostałeś za cheaty, to ban zostanie dany od dziś na 2 lata. Nie boisz się tego? Napisz do esl i udowodnij swoja niewinność.

 

Ja nie jestem takim komputerowcem jak ty, ja nie będę się z nimi wykłócał o jakieś tam punkty, komputer to nie wszystko zapamiętaj to bo widzę, że już po całości masz zaczadzony umysł grami skoro nawet w sygnaturze wrzucasz coś z czego się wszyscy śmieją. Życie to nie gra powtarzam to po raz drugi. Ja niczego nie muszę ci udowadniać, gram czysto i wiedzą to osoby, które mają wiedzieć. Ban to ban no i dobrze mi to tam lotto czy będę grał na tym eslu czy nie, tylko się nie pultaj tak z tego powodu bo to nie ma sensu. Dla ciebie mogę być odpalony szczerze mówiąc mało mnie interesujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja nie jestem takim komputerowcem jak ty, ja nie będę się z nimi wykłócał o jakieś tam punkty, komputer to nie wszystko zapamiętaj to bo widzę, że już po całości masz zaczadzony umysł grami skoro nawet w sygnaturze wrzucasz coś z czego się wszyscy śmieją. Życie to nie gra powtarzam to po raz drugi. Ja niczego nie muszę ci udowadniać, gram czysto i wiedzą to osoby, które mają wiedzieć. Ban to ban no i dobrze mi to tam lotto czy będę grał na tym eslu czy nie, tylko się nie pultaj tak z tego powodu bo to nie ma sensu. Dla ciebie mogę być odpalony szczerze mówiąc mało mnie interesujesz.

 

A jeszcze chwila czasu temu i pisałeś tak :

 

 

ESL-Wire, cóź próbowałem się odwołać do dziś 0 odpowiedzi z ich strony, prawda jest taka, że ESL bazuje już tylko na pieniądzach nie zależy im tam na graczach, lecz na zarobku. Zapytaj kogo ze starych graczy, którzy też zostali tam zbanowani i powiedzą ci prawdę co tam się dzieje.

 

Czyli już masz jedno kłamstwo. Coś dużo kłamiesz, z tym, że nie każdy da się na to nabrać.

 

A co do krytyki do mnie, to trochę więcej latek niż Ty i dłużej gram w różne gry, a na pewno CS ;) (co za tym idzie więcej wiem) [2k11 steam GL & HF]

A co do sygnatury to z czego ludzie się śmieją, z tego, że mam kolekcje gier, jaką chciałby nie jeden, czy, że jestem grafikiem i zarabiam pieniądze robiąc to co lubię? Zamiast siedzieć 55 dni na forum, wstawiać jakieś info o meczach na których nie byłem, bo jestem za młody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Twój atak i brak kultury po czym "obrona" świadczy tylko i wyłącznie o Twojej winie.

Winny się tłumaczy :) I nie mów że tak nie jest z reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój atak i brak kultury po czym "obrona" świadczy tylko i wyłącznie o Twojej winie. Winny się tłumaczy I nie mów że tak nie jest z reguły.

 może koniec tego spamu.? 

 

Niech demko obejrzą inne osoby niż tylko ja....

 

Skarga na wyzwiska, bezpodstawna.

 

u mnie clear @@Davis Brooo !  ;))  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

A co do sygnatury to z czego ludzie się śmieją, z tego, że mam kolekcje gier, jaką chciałby nie jeden, czy, że jestem grafikiem i zarabiam pieniądze robiąc to co lubię? Zamiast siedzieć 55 dni na forum, wstawiać jakieś info o meczach na których nie byłem, bo jestem za młody

 

To sobie zarabiaj te pieniądze, nie interesuje mnie to. A co do meczy to przynajmniej mam jakąś pasję, jeżdżąc po świecie i poznając co rusz to nowych ludzi. Ale widzę, że internet to już twoje całe życie skoro chwalisz się kolekcją gier. Mówisz o mnie kłamca? Myśl sobie co chcesz szkoda, że w oczy tego nie powiesz. Wyłącz neostradę, zdejmij kapcie i odpocznij od gier.

 

A jak masz na mnie dowód, że kłamie to rozpisz jakieś demko z HLTV, chociaż ciekawe jak to jest być karanym przez 2k11 no nie sikorku? Kolekcjoner gier wielki turniejowicz a na serwerze ffa pali wroty po trzech rundach bo wali płacz ehh cóż kto tu jest kłamcą ale bywa i tak. Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz, że z gier i internetu nie będziesz kimś wielkim. NA BLOGACH WYGRANE, W REALU TŁUM PORAŻEK :(

 

Skończmy już ten spam bo internetowi napinacze (Sikor i zgraja) mają swój raj tutaj, a tylko szkoda forum aby zaśmiecać, prosiłbym o posunięcie tej sprawy w jakimś kierunku czy coś bo nie chce mi się czytać tych wpisów tego kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha jak na demku widać wuha to ja zostanę księdzem. Nie powiesz dla mnie że masz staż 9 lat. chyba jak grałeś na ns-ie i na wspomagaczu/

 @@KopyT,

Sam grałem w ESL i nigdy nie miałem żadnego problemu z banami podaj jakieś dowody, nie pieprzysz jakieś głupoty przez kabel  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

To sobie zarabiaj te pieniądze, nie interesuje mnie to. A co do meczy to przynajmniej mam jakąś pasję, jeżdżąc po świecie i poznając co rusz to nowych ludzi. Ale widzę, że internet to już twoje całe życie skoro chwalisz się kolekcją gier. Mówisz o mnie kłamca? Myśl sobie co chcesz szkoda, że w oczy tego nie powiesz. Wyłącz neostradę, zdejmij kapcie i odpocznij od gier.

 

A jak masz na mnie dowód, że kłamie to rozpisz jakieś demko z HLTV, chociaż ciekawe jak to jest być karanym przez 2k11 no nie sikorku? Kolekcjoner gier wielki turniejowicz a na serwerze ffa pali wroty po trzech rundach bo wali płacz ehh cóż kto tu jest kłamcą ale bywa i tak. Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz, że z gier i internetu nie będziesz kimś wielkim. NA BLOGACH WYGRANE, W REALU TŁUM PORAŻEK :(

 

Skończmy już ten spam bo internetowi napinacze (Sikor i zgraja) mają swój raj tutaj, a tylko szkoda forum aby zaśmiecać, prosiłbym o posunięcie tej sprawy w jakimś kierunku czy coś bo nie chce mi się czytać tych wpisów tego kogoś.

 

 

Daleko do mnie nie masz, zapraszam powiem Ci to samo w oczy. Wystarczy poczytać OD DAWNA NIE gram już w cs 1.6 poważnie, czasem wejdę na 10 minut i nigdy nie przypominam sobie, żebyś mnie bił :) (W życiu prywatnym tez nie mam problemów, pracuje ucze się i znajduje czas na gre, dziekuje za troskę :))

Tamtą wiadomość napisałem tylko dlatego, że znam regulamin. Ale jak już tak bardzo mi odpisujesz to nie ma problemu :) 

 

Demko obejrzałem początek nic ciekawego, ale ostatnia akcja na respie 100% sytuacja info od kogoś na TS lub wh. Nikt nawet nie tupnął, a czekałeś na niego, aż się wychyliła ta głowa. 

Niestety to tylko jedna akcja i na jej podstawie ani BL ani CL nie zbanuje. Lecza akcja typowo spalona.

 

A od eksperta z UBS, chciałbym usłyszeć wytłumaczenie tej sytuacji, a nie samo napisanie, że demko czyste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Demko obejrzałem początek nic ciekawego, ale ostatnia akcja na respie 100% sytuacja info od kogoś na TS lub wh. Nikt nawet nie tupnął, a czekałeś na niego, aż się wychyliła ta głowa. Niestety to tylko jedna akcja i na jej podstawie ani BL ani CL nie zbanuje. Lecza akcja typowo spalona. A od eksperta z UBS, chciałbym usłyszeć wytłumaczenie tej sytuacji, a nie samo napisanie, że demko czyste ;)

 

Kiedyś ktoś jeszcze za starych czasów CSK napisał, że rok steam to nie wszystko. Może i masz te 2k9 czy jakiś tam inny, ale co ci to da? Dwie cyferki w tą czy w drugą nie zrobią z ciebie lepszego gracza, czas się pogodzić, że są lepsi i gorsi. Mam niezbity dowód, że gram czysto, ale wstrzymam się z nim bo wolę popatrzeć jak znawco wypisujesz ploty i głupoty to jest dla mnie o wiele zabawniejsze :)

 

 

Daleko do mnie nie masz, zapraszam powiem Ci to samo w oczy

 

Nie powiesz tego samego bo nie zdążyłbyś, wszyscy w tym GD dobrze palą wroty po ulicy.

 

Pozwolę sobie zacytować, nie ma to na celu obrazić tylko uświadomić temu @up fakty jakie są.

 

"Połowa waszego grona jest już skreślona,
chociaż siedzicie w domach- to będzie znaleziona
korona na waszych głowach, wsparcie robiona
Podnieta? Królowie neta? Życie na forach.."

 

"Ej leszcze, jesteście wszędzie, w każdym mieście
W Golubiu ostatni do działania- pierwsi na komendzie.
Spójrz mi w oczy, czujesz te dreszcze?
Moimi wersami zaciskam Cie w kleszcze"

 

'I pisząc, szukając wrażeń, bajkopisarze
'Wymyślę swe komentarze nie znając zdarzeń'
To w głowie się nie mieści, multum opowieści
ploty, głupoty, szczersi do treści."

 

"I zgrywa taki kozaka, choć w majtach sraka
lecz sypie na Ciebie nadal, weź nie udawaj
Życie nie tworzy człowieka, to on tworzy życie
Wyłącz komputer i wyjdź na ulice."

 

 

Przeczytaj sobie ten tekst, spójrz na siebie i przemyśl co wypisujesz bo na prawdę pogrążasz siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

A od eksperta z UBS, chciałbym usłyszeć wytłumaczenie tej sytuacji, a nie samo napisanie, że demko czyste

 

tak a co takiego mam Ci napisać.? że znam Davisa od początku tej serwerowi  grałem z nim niejednego mixa/ffa/tp/cod ? i wiem że jest czysty.? Tak jak powiedzial Davis, rozpisz demko jeśli masz coś do zarzucenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

tak a co takiego mam Ci napisać.? że znam Davisa od początku tej serwerowi  grałem z nim niejednego mixa/ffa/tp/cod ? i wiem że jest czysty.? Tak jak powiedzial Davis, rozpisz demko jeśli masz coś do zarzucenia. 

 

Czytam i nie wierze haahahahah xDDD

 

Właśnie opisałem to co wstawił KopyT ? 

 

Demko obejrzałem początek nic ciekawego, ale ostatnia akcja na respie 100% sytuacja info od kogoś na TS lub wh. Nikt nawet nie tupnął, a czekałeś na niego, aż się wychyliła ta głowa. Niestety to tylko jedna akcja i na jej podstawie ani BL ani CL nie zbanuje. Lecza akcja typowo spalona. A od eksperta z UBS, chciałbym usłyszeć wytłumaczenie tej sytuacji, a nie samo napisanie, że demko czyste 

A od Ciebie chce wytłumaczenia tej akcji, a nie informacji, że długo znasz Davis'a.

 

A do Ciebie Davis, to jakoś nie jarają mnie teksty ludzi, których nie znasz. Pewnie kierowane są do konkretnych ludzi, a Ty się podniecasz, że duże miasto pewnie fanatycy apatoru nagrali coś na miasto, bo na jakieś mapce GD jest jako elanowcy. Pozdro, dalej oceniaj miasto w którym nawet nie byłeś. A i jeszcze ten tekst "nawet byś nie zdążył powiedzieć" reprezentujesz godnie swój niedojrzały wiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co rozpisywać bo wiadomo że jest czysty   

 Ja jestem tego swiadomy, ale oczywiście neo musi pospinac do wszystkich... jeśli ma problemy ze sobą to niech sie z kimś ustawi, powiem Ci cos Sikor " cwaniak w necie, pizda w świecie"  wez sobie te slowa do serca, bo juz mi sie ciebie zal robi, kiedy polowa forum (wiekszosc starej gwardii) cisnie z Ciebie rame.... żal masz że chlopak gra lepiej.? 

 

 

 

A od Ciebie chce wytłumaczenia tej akcji, a nie informacji, że długo znasz Davis'a.

 

 

Skąd wiesz że nie dostał info od Teamu wcześniej, a przy okazji Kolega Davis ma vipa, rzucajac HE widzi zadane obrazenia :) tyle w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

A do Ciebie Davis, to jakoś nie jarają mnie teksty ludzi, których nie znasz. Pewnie kierowane są do konkretnych ludzi, a Ty się podniecasz, że duże miasto pewnie fanatycy apatoru nagrali coś na miasto, bo na jakieś mapce GD jest jako elanowcy. Pozdro, dalej oceniaj miasto w którym nawet nie byłeś. A i jeszcze ten tekst "nawet byś nie zdążył powiedzieć" reprezentujesz godnie swój niedojrzały wiek.

 

Haha "apatoru" nagrali na miasto, dobra beka. Mówisz wiek, a ty w wieku 20 paru lat siedziesz po 24 godziny przy kompie no jestem pełen podziwu. Takie małe info byłem tam nie raz, i jeszcze nie raz będę. Ale nie przejmuj się idź pograj sobie w coś, będziesz bardziej męski bo już widzę, szczelnie wypełniasz wnętrze tą budową ciała, na twoim miejscu siedziałbym cicho i się nie udzielał bo aż wstyd :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja jestem tego swiadomy, ale oczywiście neo musi pospinac do wszystkich... jeśli ma problemy ze sobą to niech sie z kimś ustawi, powiem Ci cos Sikor " cwaniak w necie, pizda w świecie" wez sobie te slowa do serca, bo juz mi sie ciebie zal robi, kiedy polowa forum (wiekszosc starej gwardii) cisnie z Ciebie rame.... żal masz że chlopak gra lepiej.?

 

 

 

 

 

Skąd wiesz że nie dostał info od Teamu wcześniej, a przy okazji Kolega Davis ma vipa, rzucajac HE widzi zadane obrazenia :) tyle w temacie.

 

A więc, już dawno chciałem to napisać. Jesteś w UbSupport nie mając, żadnego doświadczenia i tylko czekam, aż to wyjdzie na światło dzienne, bo i tak każdy to wie. Na początku pisalismy razem nawet do znajomych na FB mnie dodawałes, zadowolony, że razem będziemy prowadzić FB cs-kopytka. A potem pokazałeś swoją twarz. Fajnie oglądaleś demko, ja nie widzialem tam He.

 

 

 

haha "apatoru" nagrali na miasto, dobra beka. Mówisz wiek, a ty w wieku 20 paru lat siedziesz po 24 godziny przy kompie no jestem pełen podziwu. Takie małe info byłem tam nie raz, i jeszcze nie raz będę. Ale nie przejmuj się idź pograj sobie w coś, będziesz bardziej męski bo już widzę, szczelnie wypełniasz wnętrze tą budową ciała, na twoim miejscu siedziałbym cicho i się nie udzielał bo aż wstyd :/

 

Nie wiem gdzie widziałeś mnie 24h na kompie. To Ty masz największy czas na forum. Komentarzami pokazujesz swoją dojrzałość i prawdziwą twarz. Napisałem swoje zdanie i przy nim zostaje, a jak boli Cie ta prawda, to nie czytaj, zamiast zmieniać temat z ESL na krytykowanie mojej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie oglądaleś demko, ja nie widzialem tam He.

napisalem ze rzucil? czy  rzucajac HE widzi obrazenia.? róznica, czytaj ze zrozumieniem.

 

 

Jesteś w UbSupport nie mając, żadnego doświadczenia i tylko czekam, aż to wyjdzie na światło dzienne, bo i tak każdy to wie.

  okej wiec.! Jeśli okaze sie ze Davis jest odpalony, chce stracic wszystkie rangi jakie mam na forum, bo przyznam sie ze jestem zerem w UBs i jako admin :)

 

Wstawiasz zdjecie Davisa z przed chyba 3 lat.? I udajesz kozaka? Jesli nie wiesz czemu nie ma akutalnego zdjecia to sie ogarnij :) pokaz moze kolejne swoje rude zdjecie i miesien nadgarstka od ekhm "myszki"  ;) idz trenowac miesien kegla Sikorku.... 

 

 

 

 pamietasz to ? kiedy sie szczyciles ze dajesz tyle kluczy do gier? 

 

Jako, iż posiadam tylko dwa klucze do Civilization V 

a gdzie pozostałe klucze ? 

 

ps.

Klucze załatwił SiKoR - dzięki  ;)

 

Miło z Twojej strony że narobiłes innym graczą tyle ochoty na konkurs a jak przyszlo co do czego to wystawiles ich do wiatru... 

 

bez odbioru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksiu nie przejmuj się, odpowiednie instytucję się tym zajmą co do udostępniania zdjęć bez zgody osób drugich. Pomylił się trafiając na mnie, jutro wszystko załatwione będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pomylił się trafiając na mnie, jutro wszystko załatwione będzie

za takie zdjęcia 

Art. 81.
1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej.
W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta
otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem
przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych,
zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz,
publiczna impreza.

więc człowieku możesz pojść siedzieć za takie grypsy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spamuj dalej poza tematem. Pan Davis który 40 min. temu groził. 30 min temu nazywał konfidentem. Nie będę odpowiadał na głupie stwierdzenia odciągające od tematu. Niech ktoś OGARNIĘTY zobaczy demko. Oceni i udowodni argumentami "niewinność" Davisa. Bo mu trudno zrobić niby wysłana wiadomość do ESL.

PS. skoro cała "stara gwiardia" ze mnie śmieje to czemu wypowiadają się 3 osoby i to nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×