Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Borsuk Miodowy

Pracusie :P

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczynam ostatnio ( od dzisiaj ) pracować w Adobe Photoshop cs5, oceniajcie : 

1. Nie dobrane kolorystycznie w ogóle ( dla mnie xD )

bz7k.jpg

 

2. Troszkę inne kolorki

o6nk.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
bz7k.jpg/URL]
 
3. Nie ma AWP :P Zamiast niego jest piłka, jak w oryginalnym herbie FC Barcelony.
uf3k.jpg
 
 
Oceniać ! 
Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Fajne prace, dość składnie to dobrałeś ale byłoby jeszcze lepsze gdyby nie barcelona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zagorzałym kibicem FCB więc nie obeszło by się bez niej :P Jeśli chcesz to mogę powtórzyć to samo na tle innego herbu/klubu. Dzięki za pochwały i krytyki, dla mnie to jest super grafika, pierwszy dzień w Photoshopie to dla mnie niezły mentlik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zagorzałym kibicem FCB więc nie obeszło by się bez niej :P Jeśli chcesz to mogę powtórzyć to samo na tle innego herbu/klubu. Dzięki za pochwały i krytyki, dla mnie to jest super grafika, pierwszy dzień w Photoshopie to dla mnie niezły mentlik.

 

Obojętnie jaki klub byle z Polski, nie lubię jak ktoś się afiszuje z klubami innego kraju :D Ja na przykład nigdy nie byłem, żadnym zagorzałym kibicem klubu zagranicznego i nie będę mieszkam w Polsce, mam swój kraj, swoje kluby. Nie ważne jaka liga, jaki poziom. Swego nie znacie cudze chwalicie jak to się mówi :) Ale jak wcześniej zaznaczyłem bardzo fajnie ci to wyszło, powodzenia w dalszej pracy! =]

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz już coś robić to spróbuj żeby napis był mniej wiecej na srodku tego "herbu" bo teraz nie za dobrze to wygląda ;) a reszta w sumie może być,masa warstw z serii nakladek, i swiatel ale DZIALA! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×