Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maniuss

 • Content Count

  20
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Nowy

About maniuss

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 09/22/1996

Contact Methods

 • Skype
  junior59047
 • Steam ID:
  STEAM_0:0:52494407

Profile Information

 • Nick w grze:
  maniek *_*
 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. Wyszło fajnie ale musze zapytać o jedno.. co ma CS do Barcelony ? XD
 2. Ja sie zgodze.. takie coś to nie team play .. powinno to być TP bez jakiegoś gówna czyli vipów, antyrashu, autobalansu itp. Jak ktoś chce grać z takimi bajerami to idzie na 4FUN.
 3. maniuss

  Bycie Lamer'em

  Skoro tak to widocznie ktoś sie podszywa.. sprawa w rękach administracji
 4. Slychać amatora.. zajebistego ) ps. to ty ? dobrze wyszło.
 5. Zgadzam się płyta bardzo fajna pobrałem.
 6. Ogólnie serwery zarabiają poprzez wszelkiego rodzaju vipy, rangi, sloty itp. które są do wykupienia. A co do kasy to zależy od cb czy chcesz żeby płyneła na konto prywatne czy na hosting.
 7. maniuss

  Bycie Lamer'em

  Jak dla mnie dziwne.. Pozatym twoj nick nie jest jakiś "niepowtarzalny" wiele osób ma takie nicki.. Ale jeżeli to faktycznie podszywka to musiałbyś to udowodnić w jakiś sposób.
 8. Piosenka stara, mało znana a szkoda..( rok 97). Stąd wywodzi się Rahim z legendarnej już Paktofoniki. W nagiej komnacie morderczego zimna, Ofiara inna, pamięci winna, Tu pozostaje wiecznie, Powstaje tu teoria, z której rodzi się historia. Bez szczelne zapakowanie marzeń... Konieczne utworzenie, ułożenie zdarzeń. Szukanie tropu, złotego hip hopu, Władca serca i żal, ranionego przez czas. Nieustannej komplikacji do niszczenia kondegnacji Matrycy... każdego ciała stolicy, Wzrost istniejący, czyny, ruchy, rymy... Na skinienie pochłaniający dyny, pożywienie. Prześladowcza mania od dziejów zarania, Nie warta poznania Nie do pokonania! Nowa owa strategia myślowa, Nowa osoba, następna doba, Nowa owa strategia myślowa Następna doba, kolejna osoba. Ofiara inna, pamięci winna W nagiej komnacie morderczego zimnaaa... Wzloty wbity w sam środek głowicy, Zarys czasu, oczy przymrożone, Kły wystawione, ciał w klatce uwięzione. Nikt nie jest w stanie tego pojąć, To nie kontrolowany wstrząs, Ale to jest wszystko takie same tak straszne Odbicia z życia dla mnie to zostanie faktem, Ja jestem Rahim, ja zostałem diabłem! T.K inicjały anioła stróża, Szukasz tego mocno, postacie ich podnóża, Opiekunka myśli jego, Zatroskanym własnym ego. Piękna i bestia, stosu snu i snuj Kwestia, odwieczna ataku i radu. Dama z serca udostępnia mu miejsca. Pod skrzydłami swej dobrotliwości, Pełna tolerancji wspaniałomyślności. W imię miłości z góry dziękuję. Sprawdź to diabeł on dusze twą buduje. Podpisz umowę, cyrograf, Gotowy zamknięty Wygięty mózg na połowę Pokazuje tę osobie, pewnie drugą pochłoniętą, Rymów z nową, długą.... Zachęcam do zapoznania się z ich ogólnym repertuarem
 9. Ja dużych wymagań nie mam .. marzę sobie Lancie Delte Integrale i duży garaż na to
 10. Szkoda że tak wyszło.. połowa samochodu wbiła się w słup. Zgadzam się nie było co zbierać
 11. NO szkoda szkoda.. bez niego nie ma szybkich i wściekłych.. (bynajmniej dla mnie) .
 12. Fajnie wyszło.. ale jak zwykle jakiś burak łape w dół dał. Dobre bity ;P
 13. Nieobeznanym sie na pewno przyda .. tylko modele broni podmienione
 14. Na starej aktualizacji już raczej nie pograsz bo wszystko zbugowane będziesz mieć.. Lepiej tą nową jakoś ogarnąć poza denerwującym faktem ze steam nie słyszy ns nie jest zła
×