Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

43 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak pracujesz sobie na warna, że pewnego dnia obudzisz się z banem na forum człowieku...


No daj mi bana.. -,- Czekam ! Ten "komętarz " był po to aby uswiadomic graczowi palenie, żeby nie pisał aby z dd2 zmieniuc na ffa bo niektórym pasuje dd2 a nie pasuje tp .. I ogarnij się .. Bo myślisz, że jak masz moda i jesteś tu od bardzo dawna to możesz sobi pisac na kogoś co chcesz.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davis a może rangi takie jak na FFA jest np. Ciota Kozak i tak dalej i tak dalej. Mi osobiscie pasują rangi jakie kolwiek i jestem ZA!

 


No daj mi bana.. -,- Czekam ! Ten "komętarz " był po to aby uswiadomic graczowi palenie, żeby nie pisał aby z dd2 zmieniuc na ffa bo niektórym pasuje dd2 a nie pasuje tp .. I ogarnij się .. Bo myślisz, że jak masz moda i jesteś tu od bardzo dawna to możesz sobi pisac na kogoś co chcesz.. 

 Ja nic nie mówie ale Widać jak się prosisz ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak najbardziej na tak grałem na różnych serwerowniach dd2 i było właśnie takie coś i ludzie byli zainteresowani serwerem, może być to duży + dla serwerowni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie niepotrzebny syf na serwerze. Jest dobrze jak jest. Dodaliście mape na święta, no cóż przeboleję, ale po co to? (taa.. zaraz mi tu będą mówić, że jak sie nie podoba to nie graj). Wprowadzicie to, to się zacznie kto lepszy, a kto gorszy, kto ma jaką rangę, a kto nie ma jakiej rangi.. Jak dla mnie powinno zostać samo ffa, bez ctf. 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie propozycje odrzucam.

 

Muszę to dokładnie przemyśleć. Serwer jest grywalny i nie widzę potrzeby dodawania modów, których nie wszyscy lubią.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×