Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wiecej niz gram.

ODRZUCONE Podanie ;)

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: wiecej niz gram.
2. Steam ID: *Tlumaczenie nizej :>
3. Wiek: 15
4. Czas spędzony na Serwerze: http://www.gametracker.com/player/wiecej%20niz%20gram./193.33.177.21:27091/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Byłem już wiele razy, szło mi bardzo dobrze :)
6. Znajomość AMXX (x/10) 7
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Hmmm, jestem na serwie dosyć często, chce pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze, jestem opanowaną osobą ;D Fakt że w tygodniu gram mniej niż w week, no ale wiadomo szkoła, sprawy prywatne etc.. oczywiście w każdej wolnej chwili jestem na serwerze/forum.
8. Mikro [TAK/NIE]: Mam mikrofon, ale praktycznie nic przez niego nie słychać ;/
9. Akceptacja Regulaminu: TAK
10. Reklamy/SMS: SMS 

 

*Co do steama, chciałbym zaznaczyć że steama mam, ale na nim nie gram po tej aktualizacji cs-a gdyż mi poprostu na nim nie idzie, tak więc jeśli coś chciałbym zrobić tak iż będe mógł grać na ns, ale cały czas bede na steam, tak wiec bedzie mozna zglosic czita, i tak dalej.. wszystko jesli oczywiscie podanie zostanie przyjete, pozdrawiam ! aha, nick steam : pshkox ( oczywiście Cs-Kopytko przed nickiem już dodane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej możliwości, abyś grał na NS.

+ nie dostałem kodu sms

 

Jeżeli ogarniesz steama to złóż podanie za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×