Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SkullCandy

Propozycja SkullCandy

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy zrobić Drużynę Only steam !! Oczywiście do grania mix'ów co wy na to ?

Edytowane przez SkullCandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna są prowadzone rozmowy na ten temat... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł może i nie jest zły.. Ale,
 
- Własny serwer do trenowania i rozgrywek (Jeśli ma być to coś "poważniejszego" // role tą może pełnić kopytkowy serwer do mixów np.)
- Stali gracze drużyny (bez tego że co mecz trzeba szukać kogoś w zastępstwo za kogoś)
- TeamSpeak (z tym by raczej nie było problemu)
 

 

Już od dawna są prowadzone rozmowy na ten temat... 

 

W takim razie trzeba doprowadzić sprawe do końca.. 
Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by było wykonywać rozgrywki z innymi sieciami :) Jednak z organizacją będzie problem, żeby zawsze wszyscy byli o danej godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Teraz wszyscy chętni a skończy się to tak, jak inne tego typu rzeczy. Czyli ludzie po chwili to oleja. Przykład: www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26108-liga-admini-vs-gracze-mecze-wyniki/

2. Team składa się z 5 osób. Chętnych będzie z 30. Z czego w końcu zbierze się 5, których nie będzie się umiało porozumieć. Będzie kłótnia.

3. To sieć serwerów większość osób grało tylko na takich serwerach (ffa, cod). O typowych rozgrywkach 5/5 mr 15 nie mają większego pojęcia.

4. W skrócie to nie wypali. Nie spodkałem jeszcze sieci z teamem. Chyba, że była to stała piątka, która doszła do organizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy był organizowany team pod 'reprezentacje' na mixach itp. Jak widać nie wypaliło to, gdyż gracze mają słomiany zapał. Każdy na początku chce, a później nie ma kto grać.

 

Temat zamykam, bo sprawa jest prosta. Oczywiście można założyć takie coś, ale muszą być odpowiedni ludzie.

 

Jeżeli jest ktoś chętny się tym zająć (wszystkim) to ja oczywiście mogę udostępnić serwer pod treningi/mixy itp oraz forum. W razie czego pisać do mnie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×