Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Drew Stratford

Achmed vol.2

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheatera: AchMed
Serwer: DM+BF2
Data + dokładna godzina: 17.12.13   16:20
Steam ID cheatera: STEAM_0:0:33105055

 

Demko ocenione również przez SiKoRa, za co mu dziękuję. ;)

 

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1312171620-de_westwood_big-1387293600-1387295700.zip

 

 

3:38 - falstart, gość był za ścianą
3: 46 - aim?
3:49 - przez skrzynkę (1/4 slowmotion)
3:51 - aim x2 ?
3:54 - po modelu
4:04 hm
4:42 kosze hedy :D
4:57 - warte uwagi
5:24 - jasnowidz
5:42 - aim x3

 

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ok już się biore za oglądanie ale mam aima czy wh bo nie wiem co mam oglądać?

 

Tym razem się nie wywiniesz :) MIło było ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To patrz i się ucz :D



3:38- Taki lag że nie wiem co i w dodatku sam nawet nie patmietam gdzie byl strzal ta akcja nigdzie nie zostala by oceniona bo sie nie da ocenic

3:46- Chłopie z tymi lagami na tym demku to sobie można mówić o aimie haha

3:49- Strzelałem w goscia który biegał z nożem obok mnie

3:51- Daj komu kolwiek te demko do oceny to wyśmieje Cię przecież demko zlagowane zobacz sobie też innych graczy!! :D hahahahah

3:54- Po jakim modelu? Powietrze to model?

4:04- Lag demka Lag demka Lag demka :D

4:42- Lag demka a w dodatku w tej akcji bylem w srodku jak go zabijalem ;D

4:57- Buhahah po 1 go slychac po 2 opóźnienie jest przecież widać nawet na demku u każdego gracza

5:24- Patrzylem dachy a nie jasnowidz

5:42- Buhahah lag

I na koniec demko jest tak zlagowane że go nawet nie da się oglądać a tym bardziej oceniać u każdego gracza widać w takim razie aim i wh banować cały serwer rozpisać wam innych graczy gdzie mają takie same akcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

No nieźle :D

 

Ey, chce sie pośmiać. Rozpisałem jeszcze część akcji z demka, wytłumacz mi:

 

6:04 - czekał, ale sie nie doczekał
6:13 - beka z gimba - to koniec, ale chętnie się pośmieje z próby wytłumaczenia. :D
6:30 - wychodzi i head :D aim
6:48 - n /c :D

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6:04- Co Ty tutaj masz? Ja tutaj są lagi i nic nie widać!!!!!!!!!!!!!!!!!

6:13- Z tego co pamiętam to ja tam podskakiwałem i w dodatku skanowałem a nie beka!!! I ile razy mam Ci powtarzać że te demko jest zlagowane i nie da się go oceniać nawet Ci żaden potral nie oceni!!

6:30- Tutaj wcześniej normalnie go widziałem i tą akcję pamiętam a w dodatku to on mnie jeszcze zdrowo w tamtym momencie obil!! Demko Lagi ma a Ty chcesz to oceniać hahah

6:48- Ty widzisz te lagi czy naprawdę tak ślepy jesteś?

 

Demko jest tak zlagowane że się nie da go oglądać i w dodatku co kolwiek z niego wyciągnąć!! Widzę że na siłe szukacie powodu do Bana danie boli was to że wam ktoś jest lepszy od was? Tak bardzo to was boli?? Jesli tak to piszcie od razu a nie wymyslacie że ktoś jest odpalony i po problemie możemy się dogadać że będę np grał tylko i wyłącznie z muzyką!! A nie banujecie za takie zlagowane demko!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale kolejnym osobom probujesz wmowic ze grasz czysto.... coraz wiecej osob ma watpliwosci... ciagle tlumaczenia ze to skill, ze przebiegl ze slyszales lub widziales zaczynaja robic sie zalosne... ciekawe co powiedzieliby tutaj Admini z Katowic ;)) bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksiu a jak mam się tłumaczyć?? Co?? jak kur... słychać gościa i gram z głową!! Więc zostaw te komentarze dla siebie! I spoko weź admina z Katowic np Cipisa i niech Ci się wypowie!. Gram w tą grę długi czas i wiem jak się gra. Poznawałem różne zagrania oglądając innych graczy i ucząc się w ten sposób! Kiedyś uczył mnie gracz o niku Kakmed jest to najlepszy gracz jakiego do tej pory spotkałem i sporo mi pomagał się nauczyć. I nie będę się więcej tłumaczył!! DEMKO JEST TAK ZLAGOWANE ZE NIE MOZNA CO KOLEWIEK Z NIEGO OCENIAĆ!! Wiec szukaj innego demka!



 

Bez urazy, ale kolejnym osobom probujesz wmowic ze grasz czysto.... coraz wiecej osob ma watpliwosci... ciagle tlumaczenia ze to skill, ze przebiegl ze slyszales lub widziales zaczynaja robic sie zalosne... ciekawe co powiedzieliby tutaj Admini z Katowic ;)) bez odbioru.

Po 1 nie probuję nic nikomu wmówić bo wiem jak gram i mam też sporą liczę osób które osobiście na własne oczy widziały jak gram!!

po 2 a co mnie wątpliwości innych obchodzą?? Masz demko konkretne wstaw je a nie takie zlagowane coś

po 3 moje tłumaczenie ma sens!! Bo takie są fakty i za każdym razem co wstawiają na mnie demko udowadniam to że gram czysto i tym razem tak samo Ci to udowodnie!

Oglądałeś Maksiu te demko? Bo wątpie!! widziałeś jakie one ma lagi?? Chyba nie !! A jakimś cudem oglądałeś te demko postanowiłeś oglądać innych graczy?? Bo widać że każdy na tym serwerze ma aima!! Chcesz rozpisze Ci np. Davis taki nick gracza popatrz się jaki on też ma aima!!! Chcesz mnie zacząć oskarżać to miej mocne dowody !! I tylko przypadkowe akcje bo inaczej nigdy mi nie udowodnisz że odpalam bo tak nie jest !!! Tyle a sprawę zostawiam dla Petrusa i innych graczy niech sobie zobaczą demko!!

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 możemy się dogadać że będę np grał tylko i wyłącznie z muzyką!! A nie banujecie za takie zlagowane demko!!

 

Sorry, ale kto normalny gra na serwerach DM na słuchawkach, przecież tam jest tylu ludzi i tyle odgłosów, że to tylko rozprasza, tym bardziej na tej mapie, gdy mogą iść obok Ciebie nad lub pod. Także teksty w stylu "na słuch" mnie co najmniej śmieszą tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

DM jest do ćwiczenia skillu jak i słuchu !! Gracie od Tygodnia w tą gre?

 

Czytam i nie wierze .... Pytanie brzmi ile Ty grasz w CS?

DM służy TYLKO I WYŁĄCZNIE do ćwiczenia REFLEKSU, a nie żadnego słuchu. Wejdź sobie na inne DM i powiedz, czemu automatycznie słychać tam odgłosy machania kosy za plecami? Albo, że niby ktoś się za nami respi. Na DM gra się bez dźwięku i ćwiczy relfeks. Także mówisz, że nie wiadomo ile grasz, że takie akcje. A nie wiesz podstaw widzę. 

Dla mnie akcja jak wyskakujesz z drabinki jest 100% spalona nie ważne czy był tam lag czy nie. Bez infa nie zabijesz kogoś w powietrzu (z wyskoku z drabinki) skanem w głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jesteś nie ogarnięty poważnie!! Wejdź sobie na inne serwery DM i się przekonasz że gra się na słuch i machania kosą to tylko Ty masz!! Bo ja jakoś z tym problemu nie mam, a respienie słychać jak wszędzie bo o to w tym chodzi!! Gram w tą gre 5 lat sobie i sporo przegrałem i się nauczyłem! I lag zmienia dużo! Widać jak się znasz ale ch... z tym. akcja z drabiny jest niby tutaj w powietrzu a tak naprawdę ona nie była !! To się nazywa lag nawet widać jak dasz pause że obraz się dalej porusza!! Kolejny widzę znawca wszedł do rozmowy ehhh.

PS.

Chcesz to daj znów te demko na AC i BL to zobaczysz że nikt tego nie oceni.

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że wszyscy słyszą kosy i to nie jest "problem" tylko "plugin", a respawny słychać tam gdzie się nie respią ludzię. Żeby jakieś pseudo hajty nie grały na sluchawkach... Może grasz 5 lat ale na Diablo modach i Bog wie co jeszcze. Demko jest zlagowane, ale z kilku akcji też można sporo wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie wtedy na serwerze, więc nie mogę sumiennie ocenić całego zamieszania. Po demku jednak nie da się zbanować.

Wiadomo są dziwne akcje w tym ta z 4 min. jak gracz wychodzi z dolnej drabinki i ni z dupy ktoś w domu ma banie. Na moje oko to należy to podciągnąć pod pozostałe zlagowane akcje. Może i był to aim, ale nie da się tego ocenić na takim demku, gdzie 3/4 akcji ma mega opóźnienie i lagi. Dla lepszego osądu oglądnąłem innego gracza używającego AWP w tym samym czasie. Jest ta sama sytuacja, koleś ładuje po ścianie i wchodzą dziwne bańki.

 

Nie zbanuje gracza steam z takim demkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×