Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Byastil

Propozycja Nowej Klasy

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Każdy z nas grał na jakim innym COD modzie i widział klasę: assassin's  . Chciałbym żeby ta klasa Była też na naszym Cod modzie  No i oczywiście Byłaby to klasa Premium Która Bym Kupił :D   assassin: Deagel + 5 Skokow  szybki bieg   Oraz przy Nozu Niewidzialnosc :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to niepotrzebne.

Mamy 4 klasy premium które wystarczą..

A tak wgl to była by za mocna.

Ja jestem, na NIE

Edytowane przez Kamil <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa Ale ta klasa by była lepsza bo Te Które są Mi nie Odpowiadają np. Klasa Rambo Prawie nikt nie gra i by sie Rambo usuneło i Assassin'a Dało :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klas jest wystarczajaco duzo wiec nowa nie potrzebna, a po za tym ta jest za mocna chyba zeby usunac niewidzialnosc. Obecnie jestem na Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak, dla mnie na nie po raz: 5 skoków, jak na tym serwerze, oprócz tego, iż dzięki temu można wejść na miejsca gdzie potrzeba drabinek, jest zbyteczne, gdyż chodzenie po teksturach jest zabronione...
Po dwarazyjeden: nie jestem co do końca przekonany do graczy, mianowicie chodzi mi o kampienie, gdy admina nie ma na serwie siedzi sobie na TXT niewidoczny, i czeka aż ktoś podejdzie @[edit] po pod deagel'a.

Po pierwistekzdziewięciu: aktualne klasy premium (wolny/terminatorek) są i tak hmmmm..., jak by to ująć delikatnie, dość silne, i ciężko je zabić po 70lvl (który szybko się wbija), nie wspominając gdy maja tajsona/brzucho.

A klasa premium z zapewne dodatkowym HP za kill'a i wyżej wspomnianymi kampami odstraszała by nowych graczy, takie jest zdanie me.

Mimo wszystko pomysł zacny :D , pozdro!

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

cwaniaczek jestem na  TAK tylko, żeby nie było trzeba jej kupywać i pisanie w jakimś temacie 2 razy jest ZABRONIONE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem nową klasę premium o takich umiejętnościach:

"[bRONIE]: GALIL+DEAGLE [sKILLE]: 120HP + 100 ARM + 140% BIEG [DADATKI]: UBRANIE WROGA + WIDZIALNOSC 130/255 + 4 SKOKI W POW. + DEFUSAL KIT"

- szybki

- 2 x więcej skoków w powietrzu niż ma rambo

 

Co o niej sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogłaby ta klasa nawet przejsc co ja petrus testował na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem testowo klasę Assassin PREMIUM.

Proszę sprawdzić czy wszystko działa jak w opisie oraz czy nie ma żadnych błędów. W razie czego proszę zgłaszać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×