Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Amitiel

Layout by Amitiel

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na pierwszy layout to super. Z tym, że nie są zachowane proporcję (na tele nawet widać). Każdy monitor jest inny i zakodowany już, by tak fajnie nie wyglądał. Poogladaj kilka poradników co do layout'ów i powinieneś robić super prace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest krytyka, ani robienie na złość, ale powiem Ci co mógłbyś poprawić.

1. Najpierw rób tło, potem forum umieszczaj na nim, tak, aby po bokach forum było tło, ponieważ zakodowane nie dopasuje się idealnie do monitora, a efektem może być np. ( suwak na dole, bo za szeroko, czarne paski po bokach, bo za wąsko na monitor)

Np. to jest fragment tła, który będzie się rozciągał / kurczył zależnie od wielkości monitora:

06034949701337647758_thumb.jpg

 

2. Panel do logowania mógłbyś powiększyć, bo jest nieproporcjonalny do reszty.

 

3. Umieszczaj tekst na layout jak robisz, ponieważ jak będziesz sprzedawał, to klient, będzie chciał zobaczyć, jak wygląda projekt, a koder będzie wiedział do czego jaki banner.

 

4. Nie wiem, jak wygląda PSD. czy nazywasz karty, robisz w grupach, jeśli chcesz sprzedawać, warto tak robić.

 

No to chyba wszystko na 1 rzut oka, a ogólnie fajny layout i super pomysł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest krytyka, ani robienie na złość, ale powiem Ci co mógłbyś poprawić.

1. Najpierw rób tło, potem forum umieszczaj na nim, tak, aby po bokach forum było tło, ponieważ zakodowane nie dopasuje się idealnie do monitora, a efektem może być np. ( suwak na dole, bo za szeroko, czarne paski po bokach, bo za wąsko na monitor)

Np. to jest fragment tła, który będzie się rozciągał / kurczył zależnie od wielkości monitora:

06034949701337647758_thumb.jpg

 

2. Panel do logowania mógłbyś powiększyć, bo jest nieproporcjonalny do reszty.

 

3. Umieszczaj tekst na layout jak robisz, ponieważ jak będziesz sprzedawał, to klient, będzie chciał zobaczyć, jak wygląda projekt, a koder będzie wiedział do czego jaki banner.

 

4. Nie wiem, jak wygląda PSD. czy nazywasz karty, robisz w grupach, jeśli chcesz sprzedawać, warto tak robić.

 

No to chyba wszystko na 1 rzut oka, a ogólnie fajny layout i super pomysł  ;)

 

 

Dzięki za krytykę, to moje pierwsze Layouty więc jak widać nie jest super :)

co do nazywania warstw w grupowania to tak czynie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No powiem że bardzo mi się podoba no no musiałeś się  napracować bo to twoja pierwsza praca i zapewne nie ostatnia. :)

Edytowane przez .Pol4ko0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×