Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Wolna Kamera?

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie to pytanie gdzies juz jest na forum lecz nie bede odkopywał starych tematow, gramy na TP, czy wolna kamera nie powinna byc wylaczona??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

oczywiscie, ze powinna byc lecz wydaje mi sie ze tym i tak sie nikt nie zajmie jak poprzednimi tematami, pkt reputacji dla ciebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni się tym zajac skoro jest to Serwer TP, wszyscy chyba znaja zasady takiego serwera i jak on działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie raz dziwilem ze na TP jest wolna kamera ,bo to zjednej strony bez sensu. Ale patrzac z drugiej przemyslalem ze cziter zostaje szybciej wychwycony nawet przez zwyklego gracza,tak mi sie przynajmniej wydaje .Nasepna sprawa jest tego typu ze po smierci nawet nie zdarzysz przejzec tej kamerki zeby komus info podac .Jedyna opcja to wtedy gdy ktos sie komunikuje z innym graczem przez TS np. Ale to łamanienie regulaminu,a poza tym gra traci sens.

 

Mi to obojetne,niech  wypowiedza sie inni gracze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Są wady i zalety wolnej kamery jednak jest to serwer TP, powinnismy też troche zaczać grać jak TP bo do tej pory widziałem może 4 sensowne akcje z ktorych coś sie udało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie raz dziwilem ze na TP jest wolna kamera ,bo to zjednej strony bez sensu. Ale patrzac z drugiej przemyslalem ze cziter zostaje szybciej wychwycony nawet przez zwyklego gracza,tak mi sie przynajmniej wydaje .Nasepna sprawa jest tego typu ze po smierci nawet nie zdarzysz przejzec tej kamerki zeby komus info podac .Jedyna opcja to wtedy gdy ktos sie komunikuje z innym graczem przez TS np. Ale to łamanienie regulaminu,a poza tym gra traci sens.

 

Mi to obojetne,niech  wypowiedza sie inni gracze.

 O jakim łamaniu zasad ty mowisz, kto bedzie wiedział, że np ja mam info na ts no kto? nikt! a w razie bana zrobi admin ssy wrzuce je i spowrotem mam info od kolegow ktorzy rowniez graja na serwerze. Zamknac przeglad dla wszystkich graczy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też racja, ja osobiście jestem za tym aby wolna kamera na TP była wyłączona. Zdania są i zawsze będą. Zobaczymy co Administracja powie na na temat Wolnej Kamery. Z mojej strony było by na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Po co wypowiadasz się już n-ty raz? Wyraziłeś swoja opinię, nie musisz tego powtarzać 10x.

No powinna być wyłączona bo już kiedyś była taka akcja że wpadło dwóch graczy z jednego klanu i podpowiadali sobie bo takie rzeczy to widać odrazu, więc lepiej żeby tej kamery nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wolna kamera powinna być wyłączona dla zwykłych graczy jak było kiedyś i tylko administrator mógł z niej korzystać aby nie wchodzić na spec aby sprawdzić gracza który po prostu czituje . Łatwiej może zobaczyć kto czituje ,bo napiszę Ci ktoś na u@ ale według mnie to każdy mógł by pisać z oddzielnych drużyn gdy zauważy takiego czitera :) Jak i nie pisać na normalnym say tylko na u@ (do administratora ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolna kamera jest z tego powodu jaki napisał @@ciara. Przeskakiwanie po graczach było wyłączone przez długi czas i admini najzwyczajniej stwierdzili, że nie da tak się adminować. Zgłoszeń na u@ są dziesiątki i admin musiałby nie wychodzić ze spect, żeby ogarnąć wszystko.

Z drugiej strony wolne kamerki tylko dla admina to chyba trochę nie fair.

 

 

lecz wydaje mi sie ze tym i tak sie nikt nie zajmie jak poprzednimi tematami

Tematów z propozycją zmian nie zamyka się po 2h, bo ktoś ma taki kaprys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie fair? prosze cie admin powinien moc wszystko to o jakim ty graniu nie fair mowisz, zastanow sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie fair? prosze cie admin powinien moc wszystko to o jakim ty graniu nie fair mowisz, zastanow sie

Admin nie przychodzi tylko pilnować graczy... tylko głownie grać. To tak jak z propozycją dodania admin listen, gdzie admin widzi lub słyszy wszystkie rozmowy na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka to jest z ciebie wypierdku, kazdy cie jebie na serwerze ze gowno jestes i tyle, zapewne usuniesz ten komentarz taka jestes pizda. poza tym na rzezni admin widzi wszystkich graczy a to jest jeden z najpopularniejszych serwerow takze jestes lapsem jestem pewien ze wiekszosc to co napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście żałośni nie po to zakładam ten temat żebyście sobie jechali od różnych!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę adminów o sprawdzenie, czy wszystko im działa tzn:

- czy obecnie słyszą tych, których powinni

- czy nie ma problemu z say

- czy nie ma problemu z komendą amx_spectate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię, żeby ta kamera działała, ponieważ jak mówił Janek Rambo ( Rzeźnik w Wietnamie ) pomaga to wykryć oszusta... nie będę się rozpisywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mówię, żeby ta kamera działała, ponieważ jak mówił Janek Rambo ( Rzeźnik w Wietnamie ) pomaga to wykryć oszusta... nie będę się rozpisywać...

 

Ta kamera jest wyłącznie dla nas nie dla adminów, administrator serwera ma uprawnienia do oglądania każdego gracza bez tej kamery. Jeżeli jest ktoś odpalony na serwerze to nawet bez wolnej kamery możemy poinformować admina o takowym gościu gdyż ct widzi wyłącznie swoich, a tt swoich. A mi chodzi o zachowanie standardów jakie panują na serwerze typu Team play, druga kwestia to na takim serwie jest też włączony FF, a tu go nie ma, jeżeli mamy grać zespołowo to powinniśmy nauczyć się nie strzelać po swoich i umiejętnie rzucać granaty itp... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Bio zgadzam się z tobą całym sercem jeżeli chodzi o TP które dla niektórych oznacza chyba "Targaj Pisiora". Jednakże to nie jest super mega profesjonalny serwer na którym każdy przestrzega zasad...i to może nie przejść. FF został wyłączony ponieważ były cały czas sytuacje w których ktoś z twoich obijał cię na 1 hp na respie i się cieszył że każdy go wyzywa...więc sam powinieneś zrozumieć...załóż oddzielny temat dotyczący FF a zobaczysz, że trochę ludu pamięta takie sytuacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa Petrus-ie jak najbardziej!!!

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamery zostały poprawnie skonfigurowane.

 

Gracze widzą tylko swój team, z pierwszej osoby.

Admini widzą wszystkich, wolna kamera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×