Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Harry xD

ptb

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o plugin ptb ktory zmienia teamy ...

chce aby usunieto / skonfigurowano go tak, żeby nie zmienial druzyn po wybraniu , jak ktos bedzie chcial to sam przejdzie a takie przerzucanie graczy tylko psuje zgranie teamu...

np przez całą mape ktoś pilnuje dywanów i jest spox i nagle go wywala do tt i wpadaja nam dywanami a tam pustka i lose.

 

 

 

wiem , że zmieszacie mnie z błotem  xD (już wide te wypowiedzi "jak ptb nie bedzie to bedą wyniki po 11 : 0 " )  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mnie PTB też wkurza i nie tylko, ale tego administracja nie zmieni. Swoje pełne zdanie wyrażę po wypowiedziach innych ale masz moje wsparcie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze mnie też niekiedy denerwuje to PTB, grasz do 10 rundy w Ct, a tu nagle cie wywala bo staty masz pierwsze i idziesz do TT :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to często irytuje. Nie raz było tak, że drużyny były równe, team zgrany i wszytko było okej, każdy miał swoje miejsce. Po kilku wygranych rundach składy zmieszane i chaos, brak prowadzącego i każdy biega jak chce, robi się ffa. Masz moje wsparcie, ale zobaczymy co inni napiszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A co z sytuacją gdzie:

- 10 osób w TT, 5 osób w CT?

- w TT same lamy, w CT ogary i 12:0?

 

PTB reguluje teamy według ilości graczy oraz ich poziomu. No chyba, że lubicie grać na serwerze, gdzie jeden team miażdży drugi i połowa osób z tego gorszego teamu wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chodzi o plugin ptb ktory zmienia teamy ... chce aby usunieto / skonfigurowano go tak, żeby nie zmienial druzyn po wybraniu , jak ktos bedzie chcial to sam przejdzie a takie przerzucanie graczy tylko psuje zgranie teamu... np przez całą mape ktoś pilnuje dywanów i jest spox i nagle go wywala do tt i wpadaja nam dywanami a tam pustka i lose.       wiem , że zmieszacie mnie z błotem  xD (już wide te wypowiedzi "jak ptb nie bedzie to bedą wyniki po 11 : 0 " ) 

 

Później wielki płacz że strony innych graczy. Co do zmiany ptb jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie może zmienić zeby nie zmieniało teamów ...

na poczatku niech przydziela bo to jest dobre ...

nawet słabsi gracze maga wygrać mape jak sie zgrają wiec miazgi wielkiej nie bedzię.

zdarzyło się już ze 2 razy, że było 11 : 0 i płaczu nie było :D (los tak chciał>

 

poparcie mnie zdziwiło  (myślałem  że jestem jakiś inny a tu jednak nie :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus ma rację wtedy wgl gra sensu by nie miała. Niech zostanie :) Wydaje mi się ze temat do zamknięcia:) MOże da się go jakoś ulepszyć? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Petrus ma rację wtedy wgl gra sensu by nie miała. Niech zostanie Wydaje mi się ze temat do zamknięcia:) MOże da się go jakoś ulepszyć? xd

 

wyżej pisałeś, żeby usunąć, a teraz zostawić nie spamuj. Co do pluginu powinien zostać taki jaki jest, ponieważ od wyrównuje team a o to chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można przynajmniej zrobić tak jakoś, żeby nie zmieniał tak często jednego gracza? Chodzi mi o to, że mnie czasem wymienia 3 razy na mapę...no nie wiem jakiś UPGRADE tego zrobić...np danego gracza może PTB przenieść tylko 1 na mapę... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A można przynajmniej zrobić tak jakoś, żeby nie zmieniał tak często jednego gracza? Chodzi mi o to, że mnie czasem wymienia 3 razy na mapę...no nie wiem jakiś UPGRADE tego zrobić...np danego gracza może PTB przenieść tylko 1 na mapę...

 

widziałes co jest napisane PTB wyrównuje team według statów gracza!!! Nic to nie da!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja usunięcia PTB odrzucona!

 

Odnośnie przenoszenia graczy. Nie można zmniejszyć częstotliwości, robi to raz na rundę. Jeżeli przenosi kogoś często to po prostu ma pecha.

Obecnie PTB nie działa na adminów, tj. ich nie przenosi. Jeżeli ktoś chce to oczywiście istnieje szansa zmiany tego na np. rezerwacje slota lub vipa - do tego osobny temat (musi być duże poparcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×