Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mat0507

Klasa premium

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprawa wyglada tak od czasu do czasu kupie vipa na 5 dni i nie gram na klasie premium bo dla mnie to nie jest gra i co teraz gdzy zostalo odjete vipom dodatkowe hp to po co vipa kupowac jedynie tylko po to aby grac premka. Dla mnie to jest nie sprawiedliwe ze wszystko do premek. Musze przyznac ze ten serwer schodzi na psy. Cemu nikt nie pomyslal o tym aby odjac dodatkowe hp ktore jest w premkach i wtedy dostawali by tyle hp co vip i bylo by sprawiedliwie, wszyscy by byli zadowoleni. Trzeba przemyslec kazde rozwiazanie bo na serwie zaczyna sie robic nie przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasy premium muszą się czymś wyróżniać, dlatego mają m.in. dodatkowe HP za killa. Dodawanie dodatkowych broni itp nic nie da, musi być coś takiego właśnie.

Jeżeli ktoś grał np. Wolnym + miał kierowcę Tajsona, to z mocnego perka robi się niezniszczalny, gdyż taki delikwent dostawał 80HP za killa...

Poza tym jak ktoś kupuje premium to zwykle gra na tych klasach prem., gdyż są mocniejsze od zwykłych.

 

Według mnie trzeba iść w większe urozmaicenie dla premium w postaci klas, itemów dostępnych tylko dla nich, a nie masakrycznie większą fizyczną przewagę w postaci dużej ilości HP, która sprawa, że nawet jak największy bot jest taranem nie do zabicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wystarczy jak beda miec dwie bronie i dodatkowe hp tak jak vip. Nie kazdy jest kilku graczy i nie graja na premkch tylko na normalnym vipie, jesli ktos kupi vipa na 5 dni to nie oplaca sie grac premka przeciez to jest chyba jasne.

Ale premki tak czy tak maja wieksza przewage nie dosc ze wiecej hp, szybszy bieg, wiecej broni oni maja wszystkiego wiecej od normalnego gracza. Moim zdaniem powinno zostac w vipie tak jak bylo a premki i tak juz maja za duzo wiec zmiana nie potrzebna. Nie mozna doprowadzic do tego ze wszyscy bede miec premki bo to sie mija z celem. Szcerze kiedys gralo sie o wiele lepiej nie mowie ze teraz jest zle ale nie jest to co bylo kiedys, bo jak wejdzie kilku graczy z premka to juz odechciewa sie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale premki tak czy tak maja wieksza przewage nie dosc ze wiecej hp, szybszy bieg, wiecej broni oni maja wszystkiego wiecej od normalnego gracza.



O to właśnie chodzi w całej tej filozofii Premek. Już sama nazwa wskazuje, VIP/Premium,  że gracze Ci mają coś EXTRA, coś za co muszą płacić. Na każdym serwerze znajdziesz klasy premium i na każdym z nich będą one mocniejsze od klas podstawowych. Każdy posiadacz Vip'a, grając nie zależnie od klasy dostaje teraz (bodajże) +15hp za killa. Klasom premium zostały odjęte dodatkowe punkty za killa, więc wg. mnie jest to pewnego rodzaju "osłabienie" premek - o tym chyba pisałeś.

Nie rozumiem tylko Twojego oburzenia. Utrzymanie serwera nie kosztuje 5zł, a Petrus przecież "rachunek" musi z czegoś opłacić - i o to w głównej mierze chodzi. 
Co do samych premek, jest ich dużo na serwerze, bo sama cena jest atrakcyjna. Sprawdź sobie konkurencyjne serwerownie i ich cenniki - myślę, że wtedy zrozumiesz o co mi chodziło. 

 

 

btw. Na serwerze CoD VIP = PREMKA. Wykupując VIP'a dostajesz przecież dostęp do premek - te pojęcia znaczą na CoDzie dokładnie to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szcerze kiedys gralo sie o wiele lepiej nie mowie ze teraz jest zle ale nie jest to co bylo kiedys, bo jak wejdzie kilku graczy z premka to juz odechciewa sie grac

Dlatego też zostało to zmienione...

 

Jeżeli ktoś grał np. Wolnym + miał kierowcę Tajsona, to z mocnego perka robi się niezniszczalny, gdyż taki delikwent dostawał 80HP za killa...

 

Albo brakuje Ci dodatkowego HP, albo twierdzisz, że premki są za mocne... zdecyduj się.

 

Niech się oczywiście wypowie więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli dalej vip dostaje dodatkowe hp za kill ? jesli tak to ok bo myslalem ze nic nie dostaje. Wiem ze musi zaplacic tylko trzeba to jakos wyposrodkowac a nie tylko premki. Moze najlepiej jak by wszyscy mieli premki tylko wtedy juz by nie bylo roznicy i wszyscy by byli na jednym poziomie.
Tak masz racje tylko nikt nie bedzie gral na klasie premium kilka dni tylko jak juz to wykupi na dluzej a na vipie mozesz grac 5 dni i pozniej grasz normalnie bez i nic nie tracisz i w tym gra na vipie jest lepsza.

Wystarcz troche premka zabrac dodatkowego hp i juz. Wtedy masz wiecej hp na zwyklym vipie i premki slabsze

Edytowane przez mat0507

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premium to premium musi być mocniejsze i lepiej niech zostanie tak jak jest.(bo nie będzie się z kim postrzelać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie niech zostanie tak jak jest. Zapraszam do proponowania jakiś fajnych itemów, które nie będą jakieś bardzo mocne, ale gracze chętnie by je wybierali. Oczywiście mam tu na myśli itemki premium!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×