Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MaTek

zbanowany - steam Odpalone 2k4 na mixowym

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Idio Kulavio

Nick cheatera: pesTKa ak. juhu            -.-

Serwer: cs-kopytko [MIX]

Data + dokładna godzina: 25.01.2014 godz. 20.-21.

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): 0:1:4030355  http://www20.speedyshare.com/T4pZR/download/de-inferno0000.bmp

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): to jest chyba niepotrzebne w tym wypadku

 


 

 

To może zacznę od tego że ten człowiek grał odpalony i nie ma co do tego wątpliwości. Grałem z nim 2 mapy, ale wrzucam demko z inferno, ponieważ to drugie ma 15 mb. Jeśli byłyby mimo wszystko wątpliwości mogę wrzucić to drugie gdzie wszystko jest podane na tacy, jednak ostatnia akcja nie powinna pozostawiać złudzeń.

 

To tak:

6:58 - nie widział, nie słyszał a wiedział że skrada się na bananie i widzi to przez ściane

8:13 - lecą już na krótko, ale on wie że jeszcze awka wychyli i czeka na to - no moim zdaniem z dupy frag

21:10 - raczej cała akcja czyli jego jednoznaczne zachowanie, zostaje 4 ct a on wychodzi na środek jak na ffa nic się nie rozgląda bo wcześniej spojrzał gdzie jest typek, wie że jest 3 na małym więc omija tego z piachu i biegnie robić plecy. 

!!!!! ALE zauważa ct (Bastkovy) który jest zajebiście skampiony i ten jego natychmiastowy odruch cofania... lak dla mnie perła, kroki Achmeda słychać dopiero po tym zajściu. 

23:39 - GWÓŹDŹ PROGRAMU!!! on widzi Achmeda przez ściane, nikt mi nie wmówi że nie. WYCHYLA I SKACZE żeby sie upewnić dokładnie gdzie jest i widać że wie, ale najlepsze dopiero przed nami. Wymyślił sobie że wyskanuje ct podczas gdy ten broi OK odważna zagrywka no ale pomińmy to że bez wh większość nawet znając ten skan nie zaryzykowała by tego. Achmed szuka go i zaczyna broić pake !!!! ale nieSTETY ct nie podchodzi standardowo do paki, Pestka JAKOŚ to zauważa i jednak biegnie do niego !!!

 

Dobra to już koniec na tej mapie chyba ostatnia akcja mówi wszystko ale jeśli ktoś miałby wątpliwości to wrzuce drugie demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

pragne jeszcze dopisac 1 czasówke ;d  7:33 , prefire jest i reflex  ! . BAN !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość został uniewinniony niezła beka... :D

Zdarzały się bany za nic, a tutaj takie demo i uniewinniają... Ogólnie rzecz biorąc cała ta akcja z tym typem to tylko wynik tego że nie miałem co robić więc wziąłem się za opisywanie gościa który grał na wh. Czy je miał to jest dla mnie oczywiste, po akcji z 23:39 zgasił się totalnie, a na poprzedniej mapie prosił mnie żebym nie dawał przeciwnikom linka do hltv. Mam drugie demo gdzie pewnie by było więcej czasówek ale za bardzo nie mam motywacji żeby się w to bawić. Tym bardziej że gość pisze "takie akcje zdarzają się każdemu". Nie wiem jaki z niego neo ale można powiedzieć że sporo widziałem w tej grze, a czegoś takiego nigdy. Może nie przejrzał dokładnie demka, albo nie ja się za bardzo podniecam, albo po prostu na żywo to wyglądało perfidniej.

Jeśli by był to gość z tej sieci pewnie bym nie odpuścił, ale w tej sytuacji chyba nie ma co dalej tego drążyć.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ponowna ocena + dodatkowe czasówki . BANNED !

 

Link do zgloszenia : http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/13551

 

Link do bana : http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=13477

 

~close.

Edytowane przez zlopus1g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×