Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Może jednak czas na zmiany.

70 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy są zgodni co do powiększenia pakietu map na serwerze, może Petrus robi nam niespodziankę, no zobaczymy panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rozkręcił się na max-a, więc moje zdanie jest takie, że coś z tego wypali, pozytywów jest naprawdę dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de_mirage dobra mapka, powinna się znaleść na serwerowni tym bardziej iż jest to mapa ESL.

de_cbble, duża mapa myślę że by była dobra gdyż dużo osób gra na serwerze.

de_cpl_mill tak jak wyżej.

 

Sądzę że wszyscy się z tym zgodzą i urozmaici nam to grę, bo robi się już nudno. Pozdrawiam,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

de_cbble, duża mapa myślę że by była dobra gdyż dużo osób gra na serwerze

 

 

Na naszym TP jest 17 osób non toper, więc z tym problemu nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo na de_cbble nie ma problemu z granicami raszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BartaZ
de_westwood i de_eldorado to mapy na jakiś mod typu COD/ Diablo mod, a to jest tp, więc pomyśl.
Co do de_aztec*, to mapa na której niby kiedyś grano zawody w cs o ile pamięć mnie nie myli, ale jest to mapa trochę jednostronna dla CT, gdyż TT ma teoretycznie tylko 2 drogi, którymi może iść i to duży minus tej mapy.

@sOON.
Znaleźć to Ty słownik powinieneś, to po 1. Po 2. cbble to wg mnie ostateczność co do mapy na serwerze, bo lepsze to niż jakieś szity typu prodigy/piranesi, ale szału nie ma, a de_cpl_mill to mapa niemal identyczna jak tuscan, więc jeśli już ją dodawać to zamiast tuscana, 2 podobne mapy pod rząd to nic ciekawego. Grałem na jednym serwerze gdzie obie w/w mapy były wgrane i nie urozmaica to rozgrywki, a nawet nudzi i zniechęca do gry. To tak jakby grać 2x dd2 pod rząd.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 literówka i od razu spinka, haha.



@Petrus, może w końcu wypowiesz się na ten temat, bo to się ciągnie jak gile z nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sOON, masz rację pora aby Petrus dodał swoje trzy grosze, ja pozostaje przy swoich typach de_cbble de_prodigi, de_cpl_mill!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus prosimy :). Moja sugestia to tylko cbble. Nie wpieprzajmy Bóg wie ile map. Małymi kroczkami ;)!

Edytowane przez wocen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra panowie Ostateczne zdanie. Petrusie wypowiedz się co o tym sądzisz, ewentualnie zapodaj sondę.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wypowiedź Petrusa jeszcze trochę chyba poczekamy więc jak coś trzeba klikać PODBIJ TEMAT, a nie pisać post pod postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc ja już swoje zrobiłem, jakaś motywacja była zobaczymy co dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus wypowiedz się w końcu! Potrzebne są ze 2-3 nowe mapy bo to już jest nudne.. O 22 jak było 18/19 to jest 14-15/18...

Te mapy są mega potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@soon, rozumiem, że temat trzeba podtrzymać, ale przesadzasz. Piszesz co drugi post to samo, to nie offtopic, gdzie liczysz do 1000...

Na dole jest lista i możesz sprawdzić, kiedy ostatnio kto przeglądał temat. Myślisz, że jak piszesz co drugi post jakieś błagania o wypowiedź to ściągniesz mnie mentalnie? n/c

 

Reasumując:

- większość problemów poruszanych w temacie została wiele razy rozstrzygana w innych tematach i nie będę tego opisywał po raz kolejny.

- dodana mapa de_mirage - tylko nie zgłaszajcie za dwa dni, że źle tam działa anty rush. Według wypowiedzi w temacie nie chcecie AR, a na tej mapie jest zbugowany i nie działa z niewiadomych przyczyn.

- freeztime zmieniłem na 4 sekundy

- nad komendą /me się zastanowię, ale raczej nie stanowi ona jakiegoś wielkiego problemu dla graczy, którym się ona nie podoba.

 

PS. Żadna mapka więcej nie zostanie dodana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×