Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Carlsberg

RESET !

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No chej .


Chcialbym poruszyc pewien temat, a konkretnie reste LVL. Na serwerze nie da się juz prawie wgl grac, latają kozaki 100+ lvl na premce i tajsonie . Został wprowadzony reset ranku, no dobra wszystko fajnie, pięknie, ale jest pewno ALE, jak ma ktos taki jak ja, który tydzien temu zaczął grac ma zawitac w top15, gdy ja mam 20 lvl a taki Technik Proboszcz ma 145lvl, czy wr0bel tez chyba ma 100lvl, na luzie wbijają w top15 ; / A więc mam prośbę aby został zresetowany rank ORAZ lvl, zeby kazdemu lepiej się grało ! 



Pozdrawiam `CarlsberG . ~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na To wygląda że Reset Lvl Bedzie co Miesiąc Wieć to było by Głupie i Kopytko By traciło Graczy ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chej" :)

Reset był miesiąc temu. A to, że Oni tak szybko ten lvl wbijają to Ich wina :( Spróbuj grać lub kupić VIPa/Premium które ciut zwiększą Twoje szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset lvl zawsze był kontrowersyjna sprawa. Jedni nie mają szans a Ci co poświęcili czas na wbijanie lvl tracą to na co zapracowali. Mówisz że masz 20lv i nie masz szans ja na samym początku w ciągu 2godzin rebeliantem miałem +30 lv. Więc jak dla mnie większym problemem jest to że exp za szybko leci niż same lvl i nad tym trzeba by było się zastanowić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do resetu to narazie jestem na nie :) Aktualnie posiadam lvl 16 lekarzem oraz 27 rank :)   :) i sobie radze :) nawet dobrze :D Calsberg i jeszcze tak na marginesie jesli sie umie grac to czy ma się 10 lvl czy 100 dasz rade :)

 

 

Pozdrawiam `eL DooN.

 

P.S. Z jednym sie zgodze jesli ma byc reset lvl to niech bedzie tez reset ranku, a jesli reset ranku to niech bedzie tez reset lvl :)

Edytowane przez Doon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na duże NIE niedawno był reset nie chce mi się wbijać lv od początku a graczy jest i tak dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sie wstrzymał z tym resetowaniem. Jak to mówią, "co za często, to nie zdrowo"... czy jakoś tak 035.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×