Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nightmare^

[Zamienię]

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam przedmioty na serwerze Hexana.net (tibia, ots) i za przedmioty lub kasę na tym serwerze chciałbym dostać przedmioty, kasę lub sms, który da mi punkty w sklepiku serwera Ravia.eu (metin, prywatny serwer). Na Ravii interesują mnie konkretnie: sms'y, kasa w grze lub z przedmiotów księgi (aura miecza, berserk).

 

Na Hexana.net posiadam:

 

Najlepszą tarczę na serwerze (great shield 9% dodge rate +1shielding) - jest tylko jedna taka sztuka i tutaj będzie wchodził w grę tylko  przelew przez allegro, gdyż jest to dość drogi przedmiot jak na grę internetową.

 

Jeden z najlepszych axów na serwerze (hellforged axe 9% critical rate, 31 obrona, 51 atak) - tutaj także w grę wchodzi allegro lub jeżeli będą to itemy które będą mnie interesować lub kaska na Ravii i będzie to poważna oferta to rozważę ją.

 

1,5kkk cc (75 backpacków kasy)

 

Postać 400lvl elder druid ze 110mlvlem na czysto + dokładam full eq, kasę na rozpoczęcie.

 

Dla potwierdzenia moich informacji zamieszczam ss'y:

01914504165008879390.jpg

 

46852416559084884596.jpg

 

18327317492162111139.jpg

 

Co do hajsu - mam na innej postaci, którą teraz nie mogę zmieniać położenia że tak to ujmę. Ale nie widzę problemu, bo wszystko w grze mogę pokazać. Poza tym przy wymianie i tak wszystko pokażę jeszcze, aby nie było zgrzytów. Uprzedzam, iż ja nie jestem osobą, która ufa ludziom przez internet, więc pierwszy swoich przedmiotów nie dam, więc jeżeli przeszkadza Ci wymiana, w której to ty pierwszy dajesz mi przedmioty to nie marnuj mojego i swojego czasu.

 

Kontakt:

prywatna wiadomość na cs-kopytko.pl

gg: 7140409

e-mail: roben994@gmail.com

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×