Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nightmare^

 • Content Count

  114
 • Posts on chatbox

  362
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Nowy

About Nightmare^

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 11/27/1994

Contact Methods

 • gg:
  7140409

Profile Information

 • Nick w grze:
  Nightmare^
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Robert
 • Skąd:
  Miłosna
 • Zainteresowania:
  Liverpool FC <3
 1. Nick w grze: Nightmare^ Odznaka: Odznaka za walkę smg
 2. Są takie chwile, że się nie mylę i on już był wiadomy z tydzień temu lub dwa. Z resztą...nie on jeden na serwerze.
 3. Gra zespołowa na DM...szczerze mówiąc to ty mnie teraz rozbawiłeś. Nie użyłem zwrotu "gra zespołowa" na DM. A to, że ktoś jednorazowo próbuje z drugą osobą rozwalić gościa, który kampi się mając 250hp komunikując się na czacie to trudno nazwać grą zespołową...chyba, że chcieliby robić to non-stop. A z tego co się orientuję to nie wszyscy korzystają z mikro. Nawet niektórzy admini - jeśli wiesz co mam na myśli
 4. Wyobraź sobie sytuację, w której (nieskromnie): Nightmare^ jest adminem Nightmare^ ma vipa Nightmare^ dzięki vipowi ma 250hp Nightmare^ z 250hp kampi się na mapie w jednym krótkim odcinku, gdzie ma najlepszy podgląd na rywali Nightmare^ ma 95% dodawanych hp za machnięcie komuś knifem po plecach Do Nightmare^ są tylko 2 drogi dostępu, które mogą być sprawdzane co 0,5 sekundy Gracz, który jest eliminowany popada w depresję i kombinuje jakby go zabić i przykładowo próbuje zrobić to z kimś pisząc na czacie z innymi i Nightmare^ to widzi. Pomijając to, że Nightmare^ ma wh i aima wbudowanego w swoje ciało dostaje jeszcze legalne info o tym jak i z której strony rywal próbuje go zgładzić.
 5. Prezentowałbyś to co prezentuje obecnie admin asd123....czyli nic, bo grasz chyba tyle co on, czyli tyle co nic.
 6. Dla kogoś kto ma vipa i może kupić sobie 250hp to też jest spore ułatwienie na DM. Jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiony. Tym bardziej, że ważniejsi do wyeliminowania od wyzywających się graczy są cziterzy, którym i tak nie można w niektórych sytuacjach nic zrobić.
 7. Chodziło o traina . Napisałem przez przypadek rats dlatego, że grałem go z rana i dobrze mi na nim poszło . Oczywiście to na tym trainie było sporo osób i gra była świetna.
 8. Niedługo będzie demko z dzisiejszego ratsa, którego graliśmy 2/3 mapy temu i śmiem twierdzić, że osób nie było mało i zabawa była przednia.
 9. cbble też nie jest wybierana i jak się ją wybiera to wszyscy wychodzą i nikt nie narzeka .
 10. To chyba żart . To jedna z najlepszych mapek. "serwer zaczyna pustoszeć do kilku osób które najczęściej wpisują rtv lub po głosowaniu "Zmiana mapy" jednogłośnie głosują za." - czasami jest tak, że jak jest wiocha i gra masa osób to też dużo płacze, żeby ją zmienić, a tak się nie dzieje.
 11. No, ale jak można powiedzieć, że fy_snow nie przejdzie, bo jest za mała, gdzie na serwerze jest dm_factory. No proszę was .
 12. Ale tak ogólnie to to, że na mapach fy bronie leżą sobie na ziemi to przeszkadza w menu broni, które ma serwer? Przecież leżące sobie bronie niczego nie popsują .
 13. Witam. Założyłem ten temat, aby zaproponować dodania drugiej mapy typu "assault". Mamy assaulta zwykłego na serwerze jednak ja chciałbym zaprezentować większą wersję tej mapy. Mamy na niej wysoką wieżę, która jest dobrą opcją dla snajperów. Właściwie to są 2 takie punkty, obok respawnu ct oraz na respie tt. Oprócz tego, że są to dobre miejsca dla snajperów to także jest to pole do popisu dla nożowników, którzy mogą zakradać się w ciemnościach. Dodatkowo jest dostępne kolejne wejście na respawn tt przez hosty. Nie ma szlabanu pod mostem lub jest, ale da się przez niego przejść (już nie pamiętam) i jest więcej miejsca, gdzie można ukrywać się między filarami pod mostem. W dachu, który położony jest nad respem tt są 2 szyby, które można stłuc. Dzięki temu można jeszcze szybciej przemieszczać się po mapie. Link do mapy oraz ssów: http://cs.gamebanana.com/maps/177948
 14. A według mnie fy_snow to fajna propozycja. Na pewno nie można powiedzieć, że jest to zbyt mała mapa. Nie można tak powiedzieć mając na serwerze dm_factory. Na fy_snow mamy opcję z okieniem dla snajperów, 3 kierunki biegu na resp rywala i nie wiem jak to jest, ale grałem na 2 wersjach tej mapy. Różniły się one tylko tym, że na jednej z nich można było po drabince wchodzić jeszcze na te wielkie kolumny (filary?).
×