Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Nevertrust. 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Zegar 

[AMXBans] Powod : ' Czitujesz ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 749623631 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 91.240.31.10 ' 

[AMXBans] ========================================

 

Co to ma być??? Wchodze na serwer DM+BF2 i pisze mi że jestem zbanowany sprawdz konsole jak wogule nie dostawałem bana i nawet to nie mój nik bo mój to M@$_O a na innym niku nigdy nie grałem bo po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam rutera ale odpiołem kable od neta i wpiołem i nic nie daje bo wchodze na CS i nie to samo mi wyskakuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej pomyłki nie ma w takim wypadku. Jedyne co zostaje to telefon do dostawcy internetu o zmianę IP 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban został zmieniony wczoraj z ID na IP, ponieważ był cziter z tym IP, lecz uciekł i ban został dany ręcznie przez UB Support [tak w skrócie].

 

PS: "Ten typek" to też NS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje oko to ktos ma "bul dópki", że maslo jest najlepszym fragerem i wbijaczem odznak na bf2 - http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.21:27091/top_players/

A tak poza tym to po co miałby się odpalać, jak ma już wszystkie odznaki i (według statystyk, które mówią same za siebie) bije wszystkich na głowe? Sam Forfiter, ktory jest 2 ma do niego 40 000 fragów "straty". Dla mnie powinno być UB, bo to jest po prostu zbieżność ip i tyle. Szczególnie mając to na uwadze, że jest to najlepszy gracz serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

W Twoim rozumowaniu rozumiem, że teraz będziemy dawać UB bo ktoś ma zbanowane IP? Jak będziemy patrzeć kategoriami "Stały gracz" to trochę nie fair by było.

UB nie będzie bo takich przypadków masa była. Jeśli ktoś da UB to ja napisze temat w dziale AC o zbanowanie czitera, który grał na tym IP bo mam demko gdzie widać AIMa. Wiem, że może to wygląda dziwnie, jednak nawet nie wiedziałem że M@$_O masz takie IP.

 

Naszym [adminów] celem jest eliminowanie cziterów i jeśli mamy odpowiednie dowody to to zrobimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ktos ma "bul dópki"

 

Ktoś ma "bul dópki" i zagrał na jego ip żeby go skompromitować ;)

 

Niestety, ale w takich przypadkach UB nie wydajemy, jedyne co możesz zrobić, to zmienić ip we własnym zakresie.

 

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×