Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
sph

Ban zostaje ssy sph 2x

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z grySpH[t].SvgMac528
Serwer:
TwóSteamID:STEAM_0:1:49616529'
Twoje IP: 46.149.222.66
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Dzisiaj 12:35
Powód bana: SSy
Nick Admina który zbanował:BartaZ
Link do screenó3x/demka (Jeśli zostały zrobione):  http://speedy.sh/Dz4GQ/ssce.rar

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Na ssach godzina bana 12:31, a ssy wszystkie 3 zmodyfikowane o 12:35.

Nice try :)

AC i BL się nie mylą btw.

@edit
Tutaj było to samo, ale Petrus dał się nabrać :) http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/35596-ssy-sph/&do=findComment&comment=161483
Mnie nie oszukasz

Pozdro

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

mistrzu mój jak byś ruszał mózgiem a nie tylko łopatą w fosie to widział byś że moge miec inną datę na kompie niż na serwerze :( a steam nie jest mój tylko typa i bany juz tam byly :)

 

co innego jak by każdy ss miał inną date a nie wszystkie mają tą samą :*

Edytowane przez sph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, takie bajeczki opowiadaj komu chcesz. Najpierw różnica godzina i 40 minut, a teraz 4 minuty. Pewnie Ci się samo przestawiło, a Ty tak chętnie przyjąłeś banowanego steama :)
Dobrze kozaczysz przez mikro, jednak wkręcać możesz dzieci Twojego pokroju.

Co za problem w tej samej minucie zmodyfikować wszystkie pliki?

@Edit
A po drugie primo, w tamtym miejscu gdzie kampię na ssie nie widać mnie z wentyli, wiem bo sprawdzałem to z kolegą na serwerze, także masz ode mnie plusa za obróbkę zdjęć. :)

Pozdro

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Kazali mi przestawić zegarek to przestawiłem jebie mnie to to że pomyliłem sie o 2-3 minuty kurwa! pomysli logicznie pół mózgu Wtedy różnica była 1.40H a ssy wstawiłem 5 min po tym jak mi je zrobiono wieć jaki z tego wniosek ? że miałem zegarek byle jak ustawiony :) po resecie BIOS teraz go przestawiłem ale nie dokładnie :) peszek :* 

 

 

a co do steama to miałem 2k6 11 tysięcy godzin  ale mi skradziono  i od znajomego dostałem tego steama więc wziąłem bo w tą gre nie warto inwestować już :*

Edytowane przez sph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

za wąski z barach jestes chłopczyku żeby o tym decydować :) nawet nie umiesz rozwiązać prostej sprawy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam jeszcze do Ciebie dwa pytania, jeśli nie majstrowałeś przy ssach, powinieneś bez problemów na nie odpowiedzieć :)
1. W amx bans napisane jest jak wół: Wykonano 30.04.2014 - 12:31:26
Ty napisałeś: Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Dzisiaj 12:35
Dlaczego kłamiesz i tak bardzo upierasz się przy godzinie zmodyfikowania ssów, skoro i na nich samych i w amx_bans wyraźnie jest napisane o której godzinie ssy zostały zrobione? :)

2. Dlaczego na pierwszym i drugim ssie tak pięknie widzisz moje wystające ciało, a na trzecim ssie nie ma po nim żadnego śladu? SS zrobiono akurat w momencie kiedy mnie zabiłeś, jeśli ciało rzeczywiście by tak wystawało zza tej pochylni, powinien być tam upadający trup, chociaż noga.
Odpowiedź? Nie chciało Ci się marnować kolejnych minut na przerabianie kolejnego ssa, gdyż ostatni ss wyglądał na "prawdopodobny", a Tobie zależało na czasie, 
bo im szybciej wrzucone ssy tym bardziej prawdopodobna Twoja bajeczka o złej godzinie na komputerze. hmm, dziwne że i ja i czlowiek22 wrzuciliśmy ssy bez takich problemów, nieprawdaż? 

Poszukaj pracy w przedszkolu, tam dużo dzieci z chęcią wysłucha jakiejś bajeczki, którą im wymyślisz. Jeśli uważasz, że nabierzesz kogoś z tu obecnych, to pokazujesz tylko jak głupi jesteś.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po Pierwsze Napisalem date 12:35 dla tego że po spakowaniu w rar taką miałem  więc taka napisałem :)

 

po 2 Czemu nic nie widać nogi a ni nic? Nie wiem czemu nie widać nogi ani nic :) pomyśl logicznie po co na ssy 1 i 2 miał bym wstawiać twój model? nie rozumiem ale ok . a co do tego czemu nie widać to nw nie mam pojęcia czemu nie widac :)

 

Ps idz do tego wentyla i sprawdz czy nie widać modela tam gdzie był i zrób mi SSa 

 

 

u mnie WYGLąda to tak jesli jestem w wentylu 

 

Kuca --  http://speedy.sh/9mC87/SS.bmp

 

 

Stoi---- http://speedy.sh/WtGe6/ss2.JPG

 

Edytowane przez sph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sph SS ss'ami... Ale to jak grasz bez przesady... 0 info wcelowany Przez sciany tez potrafisz celowac. Jak dla mnie ub nie powinno być ban na Ac Bl za nic sie nie dostaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że w przedstawionych ss dwa posty wyżej jeden dałeś w bmp a drugi w jpg? :D Marnie przerabiasz te ssy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Bo jeden ss zrobiłem za pomocą paint screen a Drugi F12 Czyli Zrzut ekranu na steam <3 potem otworzylem go w paint i zapisałem.... 

 

@ 2 UP HLTV JEST nie widze problemu sprawdzenia 

Edytowane przez sph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartaZ ty nie jesteś tutaj od podejmowania takich decyzji . Muszę przedyskutować to dokładnie z Petrusem i Drew'em bo pomiędzy ss'ami jest odstęp 2sec a tak nie powinno być ,myślę że ostatecznością będzie trzeba zobaczyć demo ,musisz jeszcze troszke poczekać na decyzje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrus bardzo dobrze napisał w pierwszej prośbie o ub  ze ma zmienić godzinę nie zrobił tego i po za tym widać przerabiane ssy bo był celownik do scota lub awp ....widać w pincie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
z ciekawości obejrzałem demko z owej mapy (link podam niżej) i ku mojemu ździwieniu odrobinę mnie widać.
ALE.
Ale jest takie, że zrobiłem ssy w trakcie demka, z HLTV, i widać na nich różnicę w porównaniu do ssów, jakie wstawił sph.

Moje ssy z hltv: http://speedy.sh/VhXCw/hltv.rar
SSy sph: http://www.speedyshare.com/Dz4GQ/ssce.rar

Sprawdźcie sami i porównajcie, bo dziwne, że na hltv wystaje mi tylko lekko głowa, a na ssach sph cała ręka. ;)

Demko: http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1404301213-de_nuke-1398852780-1398854400.zip
18:35 dobrze włączyć.

PS. Zastanawiające jest, że przed wejściem do wentyla obrót, look na ziemię, później od razu zejście i mnie widzi. Refleks szachisty. Aż dziwne, że ze scoutem 5 czy 6 razy nie mogłeś na skałkę wskoczyć.


Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

bo mogłem być jeszcze na drabince? pomyśl  i te twoje robione ssy to jest beka... a co powiesz o hltv? 



bo mogłem być jeszcze na drabince? pomyśl  i te twoje robione ssy to jest beka... a co powiesz o hltv?  a po 2 po co miał bym kurwa dorabiać ręce? ja pierdole co za typ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@zlopus1g, oglądnij demko. Nie ma co roztrząsać w nieskończoność. Demko wszystko wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6:13

12:24

13:04 (do konca akcji)

 

Anty ss, bądź przerabianie ss, nic nie da, jeżeli nie umie się kryć. ;)

 

 

Brak UB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×