Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
steez

Linia Rashu

82 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, to znowu ja :D Nie wiedziałem w jakim dziale to napisać więc piszę tutaj. Chciałbym się zapytać czy ta linia to jest tak z zamysłem ustawiona, że wyłącza się kiedy chce? Jeżeli nie to może by ją ustawić na powiedzmy 1min / 1.15 min żeby wtedy znikała lub jeżeli zostaje ostatni terro przed upływem tego czasu to też znika, bo czasami trzeba czekać prawie całą runde i nic się nie dzieje, a wtedy to zasnąć idzie. Piszcie swoje przemyślenia na ten temat! Pis joł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

madara i CzubaS dobrze prawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee, linie rashu powinny zostać, bo powiedzmy sobie szczerze, nie jest to TP, na którym grają jakieś ogarniające osoby (z wyłączeniem niektórych) i będzie jeden wielki syf. Jestem tak jak napisałem to w pierwszym poście. Ustawić powiedzmy na 1.15 i znika, tak samo jeżeli zostaje ostatni terro przed upływem tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak opuszczą linie raszu calkowicie to macie przesrane. Mnie i steeza przed skrótami nie powstrzymacie i będzie jeden wielki bulwers. Linia raszu to dobry aspekt serwera TP z tym że trzeba by to faktycznie naprawić. Słusznie zaznaczacie że nieraz trzeba czekać i doprowadza to do frustracji. Ja jestem za tym żeby poprawić tą linie raszu i dać jej te 50 sekund. :)


Pozdrawiam, wocen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
dorzucę od siebie, choć każdy to wie i nie jest to tajemnicą, że na tym serwerze to i tak jest gra FFA, a TP to tylko z nazwy serwera. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby całe terro poszło razem w jedno miejsce jak się mówi, że będzie wbita.
Co do propozycji, to nie wiem, czy całkowite zdjęcie raszu przejdzie, bo dużo już takich propozycji zostało odrzuconych, a jeśli nie to chociaż skrócić ten czas trwania do 30 sekund. Jest to duża, a przede wszystkim wystarczająca ilość czasu, jeśli terro ogarnia i wbija tam gdzie trzeba to nie będzie spin, a jak będą lamić i wyczekiwać to po kilku skrótach po zniknięciu raszu najzwyczajniej im się odechce, jak CT skróci. :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Rasz ma zostać bo wtedy nie bedzie to tp tylko ffa . Rasz można zrobić tak (oczywiscie tylko dla drużyny CT ) - po 60 sec jest off , mało tego jak TT podłozy pake np w przeciągu 30 sec rasz automatycznie też off . amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Nie będe tworzył nowego tematu póki Petrus się nie wypowiedział to może jeszcze to przeczyta :D Wyłączcie opcje VIPa na TP. Rozumiem kasa kasą, ale kurde typek w pistoletowej dostaje głowę lub dwie z bursta a tutaj się okazuje, że ma hełm+ jeszcze wyciągnie drugą broń i zabija typa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie będe tworzył nowego tematu póki Petrus się nie wypowiedział to może jeszcze to przeczyta :D Wyłączcie opcje VIPa na TP. Rozumiem kasa kasą, ale kurde typek w pistoletowej dostaje głowę lub dwie z bursta a tutaj się okazuje, że ma hełm+ jeszcze wyciągnie drugą broń i zabija typa ...

Też tak uważam. Nie widziałem chyba nigdy VIP'a na TP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Nie widziałem chyba nigdy VIP'a na TP :D

Nie ma vipów praktycznie na serwerze, ale jak widać niektórym i tak to przeszkadza ;D

 

@topic

Nie mam pojęcia czemu tak się to dzieje. Rash powinien znikać po 45 sekundach i już...

Dodałem drobną poprawkę, sprawdźcie teraz czy znika po 45 sekundach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×