Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CzubaS

Info po śmierci

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zacytuję się z posta poprzedniego:

Jeżeli ktoś nie daje infa w trakcie gry to skąd pomysł, że będzie to robił po śmierci? Bardziej naturalne jest dawanie infa w trakcie i tego gracze muszą się nauczyć.

Jestem za tym co napisał Kid Ink, to nie jest serwer TP. Trzeba pomyśleć jak inaczej nauczyć ludzi komunikacji w trakcie gry, nie po śmierci.. Może by tak wyłączyć muzykę, wyświetlić info o sposobach komunikacji, może jakimś rygorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, komunikacja podczas gry jest ważna, ale niektórzy nie mają mikra (tak jak ja, nie zawsze mam), a ciągłe pisanie gdzie ktoś do Ciebie strzela jest uciążliwe, zwłaszcza gdy stoisz sam a kilku przeciwników naciera na Ciebie. W takiej sytuacji po prostu nie ma możliwości, dania info gdzie jesteś. Staram się patrzeć na radar i ogarniać nick  graczy przede mną, żeby wiedzieć mniej więcej gdzie padli, ale to za mało. Takie info przydaję się, gdy na servie gra paru ogarniętych ludzi, albo gdy na mapie zostaje 2/3 zawodników. Nie warto też zakładać, że będą leciały same przekleństwa, bo zazwyczaj tak nie jest. A kolor dawanego info w tym przypadku jest bez znaczenia. 
Wydaję mi się, że taki mały plugin poprawiłby trochę komunikację, a na pewno nikomu by nie zaszkodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wolałbym przez mikro, bo pisanie zajmuje dużo czasu, a powiedzieć zawsze jest szybciej



Jak się ma wprawę w pisaniu to nie zajmuje to dużo czasu . : ) Może nie wszyscy ale ktoś na pewno bd z tego korzystał : p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest potrzebne na dd2, ale skoro wszyscy chcą to dodam na próbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×