Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wlodar (RvC)

Skarga na dmina Drew Startford

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich, czemu do jasnej cholerci dostaje bana  ze niby aktywny jak do ch... pana wrzucilem ss'y (oto link : http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/35826-ssy-wlodar-rvc/) temu panu widocznie nie pasuje ze ja gram na serwerze. Pieprzy mi o jakims hltv jak polowa serwera moze powiedziec ze ja nic nie mam. Widocznie za niski poziom jest na tym serwerze do mojej gry. Prosze zabrać takiemu czemuś admina bo napewno na graczach nie zyskacie. Ja tu gram od moze 2 tygodni a juz chyba wiecej nie bede poszukam sobie innego serwera przez takich adminow jakim jest on. Albo administracja zrobi coś z tym albo długo sieć nie pociągnie. To ze wbiłem 007 z shotguna to nie znaczy ze mam wh, widzialem gdzie idziesz i mozliwe ze za toba poszedlem. Nie wiem skad ci przyszlo do glowy ze ja mam wh.

 

Ten kto wie że nic nie mam niech się podpisze.

Edytowane przez wlodar (RvC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zabawimy się :D

 

Pewnie ci żal tyłek ściska, że kupiłeś anty ss, albo coś w tym stylu, i Ci dali UB na jednej serwerowni, a tu sie zdziwiłeś... ;)

 

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1405071128-cs_wiocha-1399454880-1399456080.zip

 

6:25 wiedział....

7:37 prefire

7:51 prefire

7:57 wisienka

 

Leżysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Proste - wrzuciłeś ss'y i byłeś pewny swego. Analiza HLTV potwierdza podejrzenia co do Twojej gry. Jedno co zostaje, to się pożegnać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

6:25 - ban

 

b2k

 

Ban słuszny

Edytowane przez zlopus1g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×