Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RondosPL

Runda rozgrzewkowa

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Mam taką propozycję, aby na serwerze Only de_dust2 była runda rozgrzewkowa. Następna mapa zaczyna się od zwykłej gry, runda rozgrzewkowa mogłaby polegać na graniu na noże lub losowało, by dowolny pistolet/karabin. Jednak po zabiciu gracz odradza się w upływie 3 sekund i ma ochrone ( 1 sec , 2 sec), bo inaczej gracze kampili, by na respie i tylko na takie coś czekali. W rundzie rozgrzewkowej mogłaby lecieć także jakaś muzyczka :). Aaa i jeszcze jedno odnośnie vipa. Po 3 rundzie można by było wybrać broń awp+deagle

AK47+deagle

M4A1+deagle

i wtedy vip droższy może być. Jak tam admin uważa.; )

Pozdrawiam ^.^RoNdoSPl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak zawsze moze sie przydac rozgrzewka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem fajne byłoby dodanie "szybkich zestawów", np. wyskakuje takie menu jak np. mutowania, i wybierasz zestaw. Dla CT: M4 + Dgl + kevlar i hełm itd. Chodzi mi oto, że nie musisz grzebać po sklepie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuk ja jestem za to jest świetny pomysł :)

 

Borsuk ja jestem za to jest świetny pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawy na dd2 nie są dodane, gdyż wielu się one nie podobają. Zamiast tego jest dodatkowa kasa, która pozwala prawię co rundę kupić full eq. Automatycznie są dodawane podstawowe akcesoria. Cała filozofia ogranicza się do kupna samej głównej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójny skok nie, to nie serwer 4fun. Szybciej bym sugerował usunięcie VIPom drugiego pistoletu. 

Wg mnie sama runda rozgrzewkowa zbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Borsuk Miodowy chcesz mieć zestawy to sb zrób binda, bedzie sprawniej i mniej gowna na serwie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak samo jak Jaason za usunięciem vipom drugiego pistoletu.

Podam prosty przykład. Ostrzelałem się z jednym kolesiem, miał chyba awp - no to wybiegam na niego i ,że miałem Uzi to sypie ile wlezie, no ale się nie udało. Zaczynamy wymiane ognia na broń krótką i 
ja mając glocka mam pewność,że wygram bo on odpowiada do mnie z degla i "pyk" ma koniec magazynka. W tym momencie ja mam jeszcze dużo ammo i biegne na niego żeby go dobić,a tu co?
NAGLE!PUF! MAGICZNE USP,które rozwala mi czaszke... No ludzie. Rozumiem,że mają kasy full,że kamizelki,że wszytko ale dodatkowa broń krótka? To już lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

to sb kup, też będziesz miał za co kupić uzi i drugą broń krótką, jak to piękni ująłeś ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną propozycję odrzucam. Być może wrócimy do sprawy rozgrzewki jeszcze, ale na chwile obecną nie zostanie dodana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×