Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BONUS RPG

odbanowany SS'y tyloo xf

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Twój nick z gry: tyloo xf
Serwer: DM+BF2
Twój SteamID: STEAM_0:1:9829709
Twoje IP: 83.9.39.54
Kiedy zbanowany: 18:18:20 dnia 01.06.2014
Powód bana: Wstaw ssy
Nick Admina który zbanował: C47
Link do screenów 3x/demka: http://speedy.sh/mksVn/SS-y-tyloo-xf.rar

Już tylko czekałem, kiedy ta obława trzech adminów na mnie rozwiąże się w ten sposób. Jeśli dalej macie zastrzeżenia do mojego info/ whatever, to czekam na rozpiskę dema.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clar, UB.

 

 

A powiesz kto na Cb poluje? :D Nie powiem, parę razy zwróciłeś na siebie moją uwagę, ale nie grasz aż tak dobrze żeby Cie podejrzewać. ;)

 

Ale dla jasności bd Cię od teraz miał na oku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema  ;)
No zanim dostałem ssy, to przyglądał mi się ów C47, Blackhill, który specjalnie się wystawiał w niektóre miejsca, żeby sprawdzić czy coś mam czy nie i jeszcze jakiegoś admina napotkałem na spekcie, a wczoraj Nevertrust otrzymywał dużo zgłoszeń na u@ o moim odpaleniu. Poza tym od 2 dni, jak powróciłem na DM+BF2, to zostałem zhejtowany przez połowę graczy, którzy mieli rozpisywać na mnie dema, jednak widocznie im się nie chce; dostałem 2 testy na bity (choć na steamie z tego co mi wiadomo nie da się ustawić 16). Ostatnie półtorej roku zmuszony byłem grać na ns, gdyż jak w lutym 2013 wszedł update csa na linuxa coś mi się zepsuło i cs steam nie odpalał się. Teraz wróciłem na steamie a jestem bardziej podejrzewany o czitowanie niż to było na nsie. Gram w csa już 4 lata. gdy zaczynałem grać, a było to w szkolnej bibliotece w gimnazjum, to z kolegami odpalaliśmy wh i perfidnie skanowaliśmy z glocków po ścianach jak nooby. Ale jak zacząłem grać na "poważnie" w domu, to przez te 4 lata nigdy na wh ani niczym innym nie grałem ani grać nie mam zamiaru. Także na wszelkie ss'y, rozpiski demek itd jestem otwarty bo nic one nie wykażą. Nie wiem co jeszcze napisać, w sumie i tak dużo napisałem, więc na dziś koniec tej opowieści.  ;)
A na oku masz mnie cały czas, masz mnie w znajomych na steamie  :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem 2 testy na bity (choć na steamie z tego co mi wiadomo nie da się ustawić 16)

ale jest software i można zrobić testy (oczywiście z pewnym ogarnięciem :P) :D W grze to się jeszcze nie zetknęliśmy, lecz wszystko przed nami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darek
Najwidoczniej mnie nie pamiętasz. W sumie to nie pamiętam, kiedy (oprócz tych 2 ostatnich dni) grałem na DM+BF2, ale moje aktualne 44 odznaki nie wzięły się ze sklepu ani z nieba. Kiedyś expiłem, tzn grałem z Tobą, Blackhillem oraz Neverstrustem na tym serwerze, kiedy wszyscy trzej (chyba jako jedyni [poza H@]) mieliście tam admina, a także w pamięci został mi M@$_O. Ale najwidoczniej wszyscy o mnie zapomnieli :v

@edit
GT: First Seen: Dec 06, 2013 

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×