Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

44 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 Nie napisałem żeby zamykać. 

@@PoinT, co abh to widziałem, poza tym akcje są opisane chaotycznie co za tym idzie mam się domyślać dokładnie o co w tym chodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Owszem- zgodzę się że akcje są opisane chaotycznie.

Sorki Black że na Ciebie najechałem, ale po prostu nerwy mi puściły, jak gość sie przyznaje do wh (bo tak to trzeba nazwać), a Ty piszesz że nic nie widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to.

Jeżeli dostaniesz ub- będzie to niesprawiedliwe

 

A punkt 16 regulaminu mowi o zakazie używania komunikatorów w czasie gry

Edytowane przez PoinT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban 5 Minut Godzina max ;0

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera-update-30514/

 

12 Punkcik ;0

 

Mam UB Bo bana za Skill'sa nie dostane i za Info mogę na Godzinkę Dostać Haha ;0

 

Temat wydaje się Close? Wyjaśnione Banik 5 Minut bo to 1 raz takie coś ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za BH możesz dostać bana nawet na tydzień... Jedynie przez litość UB'S może nie będzie. Co do wh to póki co z rozpiski nic nie wynika [...]

 

@ Do postu niżej:

 

abh to widziałem, poza tym akcje są opisane chaotycznie co za tym idzie mam się domyślać dokładnie o co w tym chodzi 

więc....

Edytowane przez - Darek -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam AUTOBH!!! Gdybym miał to bym latał po Całej Mapie sobie na BH ogarniam jednym słowem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
nawet jakby mnie ktoś w nocy obudził i pokazał te demko, to bez słowa zwątpienia powiedziałbym, że to auto BH. Zero stref, zero movement'u, tylko skoki jak bot przed siebie. Ponadto bez robienia stref nie da rady skakać bez "stopów" oraz szybciej niż 250 unitów (skoro taki z Ciebie pro, to powinieneś wiedzieć, o czym mówię), a widzę, że Tobie się to udaje. Niewiarygodne, wyrazy uznania mistrzu 2k12 a.k.a 730h.
Tak wygląda normalne, wyskillowane BH:



Tak wyglądasz Ty na demku:



Oczywiście pomijam bh pod pociągami, taki z Ciebie pro ze refleks nie z tej ziemi, tak samo jak przy strzelaniu z resztą.

Nie skaczesz po całej mapie bo się boisz, że ludzie to zauważą. Jednakże ja gram w tę grę trochę dłużej i wystarczą mi Twoje skoki na trainie na zamkniętym, żeby stwierdzić, że ciśniesz na skrypcie. ;)

Pozdro 

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawidziłem demko No i moja ocena jest WH Włączone u gracza

Jak nic ten gracz gra na wh co można zobaczyć na dzień dobry.

po 1 ten gracz wychodził z celownikiem tam gdzie znajduje się przeciwnik nie na model ale na odpowiednia wysokość co oczywiścię napiszę w rozpisce

po 2 na początku rundy nie mógł dostawać infa na TS więc wiadome jest że dany gracz używał WH nie po samych akcjach tylko za zachowaniu się na serwerze.

po 3 Rozpiska:

4:51-Nagle patrzy na górę z celownikiem a przedtem patrzył się na dół gdyż tam się znajdował model plus oczywiścię wyczekał typa na pewniacko że wyjdzie mu góra a nie z dołu ;)

8:53-Info? Plus Mega refleks zazdroszczę ;) Słychać gościa jak spadł na dół ale nie słychać jak podchodzi ;)

14:30-Ciekawe Info Ci powiem

15:06-Info że tam jest CT? Od kogo? Bo ja ogłądałem na playdemo i nikt nic nie mówił więc to bardzo ciekawe i dobry HG wiedziałeś że pod drabiną a nie za skrzynią?

17:40- Mega! Mega!! :D

17:43- Napewno wiedziałeś że wyjdzie z Twojej lewej strony a nie przy samej ścianie? hahah nie będę mówił przedtem jak wychodziłeś to wyszedłeś z zoomem na przeciwnika a w poprzedniej rundzie nawet zooma nie odpaliłeś :)

21:07- Wh jak nic i nie ma oczym rozmawiać./ Skan na farcie by był gdyby strzelał na doł w schody a nie w góre wejścia gdyż to ogromna żadkość żeby tam gracz jakiś się tak wystawiał

 

Dziękuję za przeczytanie tego postu i ręczę że ten gracz jest odpalony nie po tym jak wychodzi na modele tylko po tym jak gra i jak się zachowuje ;) Pozdrawiam

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Czyli jednak z tego co widzę,oko mnie nie myliło.

W każdym razie chciałbym, a nawet życzył bym sobie aby ktoś ostatecznie zadecydował co zrobić z owym graczem.

Ja jestem za banem+ wrzucenie go na AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na AC nie warto :) Tam bana nie dostanie bo tam muszą być akcje i to bardzo widoczne no chyba że masz spore znajomości to coś da się zrobić:) Tutaj na bana wystarczy ale na AC niestety nie :) Zapomniałem dodać AutoBH jest skryptem a skrypty jak czity są nie dozwolone już za samo to powinien być ban bo do ABH mógł mieć zmiejszenie recoilu więc dla mnie jedno i to samo ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

Zapomniałem dodać AutoBH jest skryptem a skrypty jak czity są nie dozwolone już za samo to powinien być ban bo do ABH mógł mieć zmiejszenie recoilu więc dla mnie jedno i to samo Pozdrawiam

 

 

Skrypty na steam nie czytają ;) co do "Auto BH" nic nie ma ,po prostu ma opanowanego scrolla i tyle  . ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ Widzę jakiś non steamowy znawca z obeznaniem w googlach się odezwał. Zdziwiłbyś się, u ilu osób do tej pory na steamie po update z lutego 2k13 auto BH widziałem. I nie wciskaj innym że białe jest czarne, bo każdy gracz, który pograł trochę na kz przyzna mi rację.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

hahaha. Taki wyskilowany scroll, że na trainie pod pociągiem uderzał głową w wagon, bo mu się bh bugował xD

You made my day Andre xD

Edytowane przez PoinT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pod pociągiem tak robił to masz racje ,że BH ;) Wiesz nie oglądałem demka to dokładnie Ci nie powiem . 

 

 

E.D.I.T : Zerknęłem okiem na demka i bardzo dobrze widać ,jak gracz używa auto BH . ;) I widziałem pare akcji spalonych 

 

 

 

Edytowane przez :AnDre:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×