Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Spidi.

odbanowany Ban za??? :O

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry - Spidi.

Serwer:only:[COD]

Twój SteamID:0:0:78767737

Twoje IP:89.65.206.89

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):12.06.2014r 19:40

Powód bana:wstaw ssy na forum

Nick Admina który zbanował:Corky Romano

Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione)---->http://speedy.sh/UMU2K/screany.rar

Ps.ten Admin jest żałosny banuje za nic i leca bany jak popadna .... Gram na tym serwie juz dość czasu i nigdy nie miałem zadnego bana na tym [COD] ;_;

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W woli scisłości baranie mam 32 bity mialem testy na bity robione nie raz i zawsze eobilem je dobrze co chcesz screen printa ustawien grafiki ? pajacu....

 

 

 

------> masz  -,- http://speedy.sh/W7WeP/print.bmp

Edytowane przez Spidi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spidi grasz an aktywnym i ... (resztę sobie opowiedz) !!!

 

Tamten aktywny ban, nałożony został na inne ip, a Spidi ma stałe.

 

Do czasu wrzucenia demka (rozpisanego) daję UB.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demka nie mam bo nie zdążyłem zrobic a dostałeś bana dzieciaku za pewną akcję. I jeśli nie będzie hltv dajcie mu UB. A tak na marginesie podbobno się przyznałeś że podpowiadali ci na ts'ie więc od dzisiaj za każdym razem co wejdziesz na serwer i ja tam będę nie pograsz sobie to masz pewne jak w banku za to że grasz z kumplami na ts'ie i ci podpowiadają.

Link do twojego posta w którym się przyznałeś http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36584-skarga-na-crokie-romano-czy-jakos-tak/

Edytowane przez Corky Romano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpiszę demka bo podczas włączania panelu "player" wywala mi cs... jeśli ktoś by miał ochotę to niech sobie sprawdzi tą akcje chodzi mi mianowicie o moment kiedy spidi patrzy z szafek na górze obok okna a blackhero_pl jest na dole na podłodze obok lodówki i ma tajson więc imposible żeby go tam widział.

A jeśli nie ma chętnych to dac mu UB a ze mną i tak nie pogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP 
Jaki panel player?  Demko otwiera się w konsoli. 
1. Wrzucasz demko do folderu z Cs1.6/SteamApps/common/Half-Life/cstrike  (najlepiej zmień nazwę demka, na coś w stylu "demko1")

2. Odpalasz CS'a

3. Otwierasz konsolę - tym przyciskiem: ~ (pod Esc)

4. Wpisujesz "viewdemo NAZWA DEMKA" i oglądasz.....

 

 

 

Ja się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie wrzucam screeny, udowadniające iż Tajson z góry jest świetnie widoczny. 
1 2 3 4 5 6 7 8

 

 

 

P.S. Na demku nic nie widać  o/  Czyżby gracz był czysty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest czyściutkie. Ale jest jedna rzecz info na TS3. Tutaj raczej banik powinien zostać zmieniony.

Poczekamy na resztę osób co powie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak się demka ogląda ale widocznie nie rozumiesz mojego posta co w nim napisałem...gdy panel opcji sie włącza wywala mi cs takie trudne do pojęcia. Gdy ja na niego patrzyłem wszystko wyglądało inaczej z dupy wiedział że on tam stoi no i dlatego dostał ss'y bo już nie raz miał dziwne info na graczach typu ninja (klasa której nie słychac kroków). No ale już przyznał się że grał na ts i widocznie dlatego miał takie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Corky Romano, jeżeli uważasz, że gracz widzi tajsa i ma 16 bit to należy zrobić test, a nie banować.

 

 

A jeśli nie ma chętnych to dac mu UB a ze mną i tak nie pogra.

O tym już zadecyduje ktoś inny.

 

Jeżeli ktoś ma wprawne oko to da się zauważyć niewidzialną postać. Poza tym nie można określić winy po 1 akcji, bo gracz mógł po prostu strzelić sobie gdzieś. Nie trudno trafić kogoś kto ma 1 HP i go zabić, nie takie rzeczy się zdążają.

 

@@Corky Romano, zastanów się troszkę nad sposobem adminowania i jak oceniać graczy. Nikt Cię nie goni ze strzelbą, więc możesz poczekać i podejrzaną osobę poobserwować dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×