Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BONUS RPG

Skarga na Drew Stratford

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

taka trochę nietypowa sprawa, nawet nie ma co do wzoru podstawiać, a ban na DM to w tym dziale piszę.

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Drew Stratford.

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBans] Powod: 'Ping/Lagujesz'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:9829709'

[AMXBans] Twoje IP: '83.9.50.118'

[AMXBans] ===============================================

 

Po 1. Nigdy nie miałem problemów z wysokim pingiem/ lagami. Ping trzyma się w okolicach ~40. Na klatki/ lagi nikt nigdy nie rzucił w moją stronę skargi.

Po 2. 1 godzina? Serio? Z tego co kojarzę, to najpierw jest upomnienie, później kick, ban na 5 minut i ewentualnie dalej 30. Tutaj ban bez ogródek, znikąd, na 1 godzinę.

 

Nie chcę nic sugerować, ale czyżby ktoś tu miał problemy z moją obecnością na serwerze? Po wstawionych SS'ach i zrobionym teście miałem spokój od chyba 4 adminów dopóki nie przyszedł Drew. Godzina beze mnie to chyba dobra okazja do ponabijania ranku na słabszych graczach, czyż nie?

 

Czekam na dobre wytłumaczenie.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

hmm, jak typ laguje/klatkuje i mu się pisze, żeby ogarnął te lagi/klatki, to ja nieraz banuje na godzinę ewentualnie 3 jak mnie zdenerwuje typ, ale nwm czy coś wgl pisali, może mu na U@ coś gadali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech admin mi ten powód tutaj poda, bo na steamie ciężko było mu odpisać; tak bardzo zajęty był nabijaniem ranku, że musiałem angażować osoby trzecie.

@up
Żadnego ostrzeżenia odnośnie pingu nie otrzymałem.

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nic nie spamowali o tym, to bym upomniał kickiem, a później banem kolejno na 5 i 30minut, ja bym dał UB bo 1h to za dużo, skoro nikt nic nie mówił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz UB mi nic nie da i nie chodzi mi już o to, przeżyję bez gry. Natomiast jeżeli jestem banowany, to chcę wiedzieć za co. Jeżeli tak bardzo Drew nie chce mnie widzieć na serwerze, to niech rozpisze na mnie demko, da bana aż do wyjaśnienia i niech ciągnie temat iloma tylko dniami będzie chciał. Nie będę żywić urazy, bo będę wiedział za co mam bana. Jeżeli zaś ma się bawić w jakieś żałosne bany, to tego tolerować nie będę i nie zostawię tego bez echa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

BONUS RPG ja pergole, z takim gofnem lecisz ze skargą :D, rozumiem dostajesz perma, ale ban na 1 h?? może powinienieś raczej zastanowić się nad  ... ;) . Ludzie wyluzujcie ... :-/ 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^
Ban za nic to gówno? Pisałem skargi nawet za kicki i bany na 5 minut, jeśli były one dane mi bez powodu, z tym banem jest tak samo. Lepiej Ty się zastanów zanim coś napiszesz, jeżeli nie masz nic mądrego do dodania.

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesu czy każdy (prawie) każdy Adam musi być taki żałosny ? pisz sobie skargi, a tą odpowiedzią dałeś dowód na to że jesteś pieniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli napisałem coś źle to mnie popraw. Jeśli zaś mam rację (a mam), to dlaczego mnie obrażasz? Skargi mogę i będę pisać bez Twojego pozwolenia, dla mnie jesteś tu tylko jakimś no-name'em który od niedawna ma tu admina, a sprawy poruszonej w temacie nie znasz i się wypowiadasz. Poza tym, co ma do tego "tą odpowiedzią dałeś dowód na to że jesteś pieniacz.". Czego niby mam się bać? Napisałem skargę, bo nie dam po sobie jeździć, a poprzednia skarga była na BartaZa, która z resztą była w 100% słuszna i ranga została mu odebrana. Jeżeli rzeczywiście masz 48 lat to jesteś bardziej żałosny niż dzieci w Afryce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bardziej żałosny niż dzieci w Afryce"....dojrzała wypowiedź..faktycznie jakie te dzieci są żałosne.... wracając do tematu..może bez spiny poczekaj na wypowiedź Drewa ? Napewno miał jakiś powód. Zanim stwierdzisz, że masz rację "( a masz)"  może warto byłoby dowiedzieć się za co ban ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Poprzez nazwanie ich żałosnymi miałem na myśli coś innego, misunderstanding :v To nie ja się spinam, a dziadzia. Co do Twojej wypowiedzi- po to założyłem temat, aby dowiedzieć się za co dostałem bana i na to cały czas czekam. Widocznie Drew się nie śpieszy z udzieleniem mi odpowiedzi; temat założyłem ~23 wczoraj a drew to tej pory wiele razy był na forum, mimo to nie zajrzał tu i się nie wypowiedział. ;)
Co do tego sformułowania "mam rację" tyczy się to odpowiedzi dziadzi na mój post, nie clou tematu. Język polski ciężki być. ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagowałeś i dostałeś bana. Nie lubię lagerów zwłaszcza na steam, bo kojarzy mi się to z pewnym cheatem, który objawia się właśnie dużym pingiem. ;)

 

 

Sądząc po tym jak się spinasz, masz coś do ukrycia i wiesz, że jesteś obserwowany, dlatego robisz raban.

 

Pamiętaj, nie tacy pewni siebie jak Ty, już wpadali.

 

 

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@topic

Skarga dotyczy bana za lagowanie, więc nie oskarżajcie o cheatowanie. Jeżeli ktoś coś ma to zapraszam do działu AC z odpowiednim demkiem.

 

Gracz może się odwołać od każdej kary, jeżeli uważa, że została ona nadana niesprawiedliwie.

 

@@Drew Stratford, trochę przesadziłeś z czasem bana, mogłeś dać trochę mniej. Dostałem jednak screeny, na których nieodpowiednio wyrażasz mówiąc o tym graczu. Wszystko ok, ale Tobie chyba to nie przystoi... panuj trochę nad emocjami.

Nie należy pochopnie karać graczy. Staraj się najpierw ostrzegać lub dawać mniejsze czasy banów. Ban to ostateczność, w szczególności dłuższe czasy kary powinny być uzasadnione (permanentne lagowanie).

 

@@BONUS RPG, admin ma prawo dać Ci bana, jeżeli uzna, że lagujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×