Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RSA --Makadro

odbanowany ssy Makadro :v

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Makadro
Serwer: DM+BF2
Twój SteamID:---
Twoje IP:178.42.232.136
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 19:44 1 lipca 2014r.
Powód bana:Chyba czity wykryte przez oko admina.
Nick Admina który zbanował: Fortifier
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):http://speedy.sh/GG3FM/cstrike.rar

:V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak tu mogę pisać bo nie wchodzę na forum, ale jakby coś to mógłby zrobić to ktoś rano(przed 12) bo gierki mi sie znudziły a tak to bym odznaki pokatowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:25 jak mógł był zobaczyć lub usłyszeć i od razu bania

1:50 jak można to wytłumaczyć

2:21 Z daleka już widzi na nożu 

3:20 celownik już na model skoro gracza jeszcze nie widać

4:10 mała pomyłka celownik na swojego gracza

4:19 perełka jaka można zobaczyć

5:19 jakie sokole oko że już z daleka widzi gracza

5:47 hahaha spadłem z krzesła jak zobaczyłem aima w twoim wykonaniu 

6:42 podobnie jak z 3:20 celownik na model

6:44 widać automatyczny cel na gracza

 

Dalej już nie oglądałem bo już za sama akcje z 5:47 powinien być ban 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowanie z wyprzedzeniem w moim wypadku jest normalne. Nie jestem nowy na serwie, gram juz trochę w cs'a więc mam swoje taktyki. Nie wiem jaką ty masz jasność na kompie ale ok, jeśli czarna kropka (w tym przypadku gracz,  chyba modelem to nazywacie) robi się przeźroczysta to i tak ją widać tak jak w 2:21 na lodówce, mogę ci skrina wysłać jak to u mnie wygląda. Co do wyprzedzenia, zawsze tak celuje, grając na tych częstych mapkach już wiem gdzie mogę się gracza spodziewać i nie patrzę się do w miejsca przede mną skoro nikogo tam nie ma tylko już się odwracam w inną stronę. 1:20 kuzwa spadł mi z góry to co miałem uciekać? Powiedz mi że mam sokole oko to się nie zdziwię w tym wypadku. Hahahaahahaha 5:47 z aimem mnie rozbiłeś, pozdrawiam Ciebie za tego "aima". Automatyczny cel na gracza? Wow z tego co wiem to takie coś jest w BadBoyu 4.7 chyba i zobacz jak ten programik wygląda podczas ss'ów. Jakim programem to przewijacie? Bo ja jak oglądać muszę to cały od początku i przewijać nie mogę. Proszę o ogarnięcie demka przez innych, może kogoś z DM i porównajcie moją grę do własnej (DM a nie tp czy diablo). WINNY SIĘ TŁUMACZY powiecie, leje na to jak mnie ktoś oceni w tej sprawie.



Sory 5:49 to jakiś pierdolony błąd, nie mogłem ja i ten "gram jak bot" nie mogliśmy 4 razy po 2 razy na gracza zabić tego samego typa ponieważ jest na nim tymczasowa ochronka, nie doliczyło mi 2 fragów, celownik wrócił mi się do tego samego miejsca na demku, w grze tak nie było ponieważ ktoś, a co najważniejsze fortfifer dałby mi od razu bana za czity a nie jakieś ssy. Patrzcie że "zabijając" Frago mam 27 i przeskakuje na 28 więc jakim cudem mi by nie doszedł(nie zabiłem go nawet 2 razy gdyż to jest nie możliwe). A Gram jak bot miał tak samo więc potwierdza się błąd.



24h minęły nikt się nie czepił porządnie.

Zasady to zasady, skoro gracz ma 24 h na wrzucenie i się wywiązuj to i admini powinni trzymać się zasad. Jeśli się łamie zasady to robi się burdel. Edytowane przez RSA --Makadro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

24h minęły nikt się nie czepił porządnie.

Zasady to zasady, skoro gracz ma 24 h na wrzucenie i się wywiązuj to i admini powinni trzymać się zasad. Jeśli się łamie zasady to robi się burdel.

Admin banujący wstawił demko i teraz UB Support musi je sprawdzić - no chybaże chcesz uważać iż zbanowano Cię ''niesłusznie'' to można zakończyć temat poprzez ocenę demka przez 1 z członków UB'S, która na pewno bez sensu nie jest. Czekaj cierpliwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dni w plecy... W regulaminie jest wyraźnie napisane, że takie sprawy mają być rozwiązane w 24h. Czyli 3-5 dni mogę spokojnie ciąć drzewo w moich bieszczadach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie oceniac aima na hltv, czesto bywa po prostu zbugowane, do takich rzeczy dobrze jest mieć własne nagrane demko.

 

 

1:25 jw.

1:50 -

2:21 - wiem po sobie, że jest to możliwe

3:20 +/-

4:10 -

4:19 -  wygląda ciekawie, ale widać, że nie spodziewał sie tego

5:19 -  jw. jest to możliwe

5:47 -  raczej jest to bug demka, jak mówiłem, dlatego nie lubie szukać aima na hltv.  Widać ze "Gram jak bot" mial ta sama sytuacje.

6:42 -

6:44 -

 

 

 

Wszystkie akcje wyjaśnione;

 

UB

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×