Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
rafalek

Ban zostaje jeszcze raz rafalek

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: rafalek
Serwer: DM+BF2
Twój SteamID: STEAM_0:0:40924219
Twoje IP: 79.185.241.68
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): dziś (30.06.2014) godzina około 16:30
Powód bana: Czitowanie " "
Nick Admina który zbanował: ForeverMore
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):

http://www.speedyshare.com/vvgNQ/demko.rar

 

 

Ban zostaje czekałem 3 dni żeby ktoś zobaczył mój temat bo oczywiście moderatorzy śpią i nie raczyli zobaczyć aż musiałem do nich pisać na PW i czemu ban zostaje ? bo oczywiście nic na demku nie widać a jakiś admin z 2 gimnazjum zbanował mnie za czitowanie ss'y miałem robione widać wszystko czyściutko dostałem UB a teraz piszecie że mam anty ss'a .... w życiu nie pobiore takiego śmiecia i w życiu nie używałem takiego czegoś jedynie co mi potrzebne to 7 letnie doświadczenie gry w cs'a Steam i moje świetne słuchawki nie moja wina że ktoś tu grać nie potrafi i nie ogarnia że gram na słuchawkach obejrzyjcie całe demko i zobaczycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę ja was !! Gdzie na tym demku macie WH?? ściągnąłem demko z godz 16:13 no i w tych czasach nie ma mowy o WH wszystko ładnie pięknie słychać więc za co on ma tego bana bo nie kumam chyba że ma jakieś inne demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na tym serwerze już rok i wżyciu nie użyłem żadnego cheata ( Czita ) a wy mnie oskarżacie o najgorsze bo jakiś gimnazjalista mnie zbanował to jest po prostu żal i niemoge teraz grać no szkoda fajne serwery macie ale jak tak to chyba już nie pogram

 

Dzięki

AchMed16274 chociarz ty jeden jesteś dobrym graczem

Edytowane przez rafalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Twój Ban Bzi tylko jak ma być zbanowany to za coś słusznego a tutaj demko jest czyste więc za co on dostał tego bana? Ściągnijcie mu bo widać że dzieciak czysto gra i troszkę mu się pewnie farciło;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Ban zostaje!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×