Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Problem z PC

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam problem polegający na tym że, zakupiłem nową kartę GRAFICZNA ati radeon hd 7700 i w ciąż mam 50 fps w globalu. Mój sprzęt to: AMD athlon 64 X2 5200+ wyżej wspomniana karta + 4 gb RAMU.

Może ktoś zna jakieś rozwiązanie tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam Intel Pentium G2030+4GB Ram'u + kartę minimalnie lepszą - HD 7790. W grze bezproblemowo mam stałe 130 FPS, w wolniejszy akcjach dochodzi do 300.

Spróbuj reinstalu CS:GO ( z Twoim internetem długo Ci nie zajmie).

Z resztą masz laptopa, a to zawsze słabiej działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie laptop tylko stacjonarka

 

Kupilem tego kompa po cenie dzisiaj dokupilem grafke i ram, moze wina lezy po stronie systemu mam 64bitowego w7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuję ale i tak jestem zawiedziony bo specjalnie kupiłem grafikę przeznaczoną do gier a na grafice z nvidi 256mb miałem dokladnie tyle samo fps-ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie pomoże, wejdź na forumpc.pl(sorry za reklamę, ale to profesjonalne forum związane z komputerami, tam powinni pomoc) i opisz dokładnie swój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobie reinstal calego systemu, zainstaluje najnowsze stery do wszystkiego i zobaczymy czy pomoze. Macie jeszcze jakies pomysly co tu zrobic, i to ilu moge potkrecix ta karte tak aby dzialala stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi CS:GO śmiga na... 60 fpsach xD

Nie masz przypadkiem w opcjach gry, zaznaczonej opcji związanej z Synchronizacją Pionową ? Odznacz ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam na malych detalach, nie wiem czemu tak sie dziej napisalem post na forum ktore polecil mi nattowe z tego co narazie sie dowiedzialem to, to iz niby procek jest za slaby na nowa karte. Zobacze na innych grach jak sparawuje sie karta

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjścia są 2 w takiej sytuacji.

- albo są złe zainstalowane sterowniki

- albo pozostały sprzęt jest za słaby w stosunku do nowej karty. Jeżeli procesor, pamięć itd. jest dużo gorsza od karty graficznej to będzie ona działała jak dużo słabsza bo będą ją ograniczały pozostałe jednostki.

 

Sam kiedyś kupiłem kartę za 600zł (wtedy to była najlepsza z najlepszych) do starego kompa i po jej zainstalowaniu nic się nie zmieniło, bo procesor był o lata świetlne do tyłu. Co prawda jak rzucałem smoke pod nogi to miałem zawsze 100fps, ale karta nie działała tak jak można by się tego spodziewać.

 

norma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszytko jasne, tego już nie rozwiążesz. Jeśli jest tak jak Ci napisali na tym forum. Tak jak napisał Petrus za słaby procesor nie daje rady z lepszą kartą, przez co ją ogranicza i tak nawzajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że wyje....m 400 zł w błoto zajebi...e :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak coś dpkupujesz do komputera, a nie znasz się na tym dokładnie pytaj na tym forum co podałem, tam doradzili by Ci zakup kart, kktóra bez problemu wyciągała by 100fps ;)

Nie masz możliwości zwrotu tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj Czekaj a to jest o CS 1.6? Jeśli tak to musisz mieć 100 fps tylko musisz poprawie zainstalować wszystkie sterowniki mogłeś kupić grafikę GTX650 jest lepsza to słabszych PC bo Nvidia pomija niektóre sterowniki systemowe gdyż ona posiada własne a radeon bardzo opiera się na sterownikach systemu. Jeśli chodzi o CS GO to za słaby procesor i nic tego nie zmieni.

Ok a więc tak zrób reinstal całego systemu format i instalacja wszystkich dupereli. Jeśli masz integre to nie instaluj jej zostaw już włożonego AMD no i zainstaluj sterowniki od AMD ale nie wersję BETA bo są mało stabilne. To samo robiłem u mojego siostrzeńca i napisz mi jaką masz płyte główną gdyż ona może mieć możliwość ograniczenia. PS w systemie masz ustawione oszczędzanie energi na wydajność? Bo każdy win 7 tak ma. PS Pewnie masz ddr2? To lepiej będzie dla Ciebie jak zainstalujesz XP 64bitowego jak masz bo jest to lepszy system i w dodatku nie obciąza tak każdego podzespołu. Więcej już nie pomogę. A piszę Ci to bo miałem podobny problem i w ten sposób go rozwiązałem( Na nowo cały system stawiałem a grafikę jaką ma mój siostrzeniec to R7 260X) Powodzenia

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam ale nic innego tu nie dostane dziwne ze w 1.6 jest te 100 fps-ów



a podkręcenie procka wchodzi w grę?? Czytałem, że bez problemu mogę podnieść taktowanie o 200mHz na standardowym wiatraku.



Panowie zainstalowałem fife 14 i assain creed 3 chodzą bez problemu praktycznie na fulu wiec co jest z cs go??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam newsa odpaliłem assasina creed revelation na full detalach, wiec co jest nie tak z csem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał Ci Achmed, że masz za słaby procesor. GO wymaga bardziej procesora niż grafiki, podobnie jak CS:S, w końcu ten sam silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś paranoja muszę kupić nowy zasilacz i procesor 4 rdzeniowy znów wydatek rzędu 150 euro, mam nadzieje ze na tym phenomie X4 HD9600 wszystko będzie pięknie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×