Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mikefike

odbanowany mikefike

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mój siostrzeniec dostał  ssy od Westa     http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=19859      i nie wstawiał ss'ow bo nie wiedział jak  , jak mi powiedzia l  próbowalem je znalezc ,ale ma  win8   i  ich nie było  czytałem na internecie , że często są takie przypadki .  Obejrzyjcie demo  i zobaczycie  ,  że grał czysto nie poradze , ze ssow nie ma  v   --->  http://157590.hltv2.pukawka.pl/hltv-1407051203-de_westwood-1404554580-1404556080.zip to  chyba to demo

 

 

 

 

Nick mike fike SteamID VALVE_0:4:1627157365 SteamCommunity ID 76561201214580462 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana Wstaw screeny na cs-kopytko.pl Wykonano 05.07.2014 - 12:13:03 Długość Bana Na zawsze Wygasa Nie określono Zbanowny przez WesT SteamID Admina Ukryty Zbanowany na cs-kopytko.pl [RESET][Call of Duty][FastDL] (de_westwood)                

 

Edytowane przez mikefike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzór <----- mistrzu 

Poza tym ss-y powinny być. I jeszcze powiem że dość dziwna sprawa bo widzę że jest trochę osób które nie chcą wrzucić ss-y 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick z gry:  mike fike
Serwer: COD
Twój SteamID:
Twoje IP: zmienne
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):   05.07.2014 - 12:13:03
Powód bana:  ssy
Nick Admina który zbanował: WesT
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):    napisałem wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem głupi i szukałem sposobów  zanim stworzyłem ten temat , umiem wstawiać ssy jednak w win 8 często jest tak ,że ich nie ma .  To nie moje konto tylko siostrzenca i to on dostal bana a przyjechalem do niego dopiero dzisiaj bo on nie wiedzial dokaldnie o co kaman bo 1 raz spotkal sie z czyms takim . ip samo mu sie resetowalo  jak wylaczal  router na noc i wbijal jakby nigdy nic dostawajac aktywne bany .   p.s.  jeżeli nie ma ssow to powinieneś obejrzeć demo .jeżeli się od tego bana odwołał / odwołałem .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty powiesz że nie ma ss-ów na win 8. Jakoś nie było problemu z ich wstawianiem.  Nie po to poradnik jest żeby nie można było ich znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Troszkę to dziwnie wygląda, więc małe sprostowanie. UB's oglądnął demko i jest czyste. Zostają zdjęte aktywne bany.
Odnośnie autora tematu, proszę pilnować terminów oraz banów.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×