Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gość papudru

Problem z mikrofonem

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość papudru

Witam ze względu na to iż przeszukałem x stron spróbuję tutaj opisać swój problem a mianowicie polega on na tym że:

 

Podczas rozmowy przez Skype słychać mnie idealnie tak samo Team Speak i inne tego typu programy, lecz gdy wchodzę w CS-a (w poczekalni daje options > voice > test microphone) i słychać mnie też bardzo dobrze, lecz gdy wejdę na serwer i zrobię tak samo nagle siebie nie słyszę (mówiąc takim samym tonem) i muszę się "wydzierać" do mikrofonu żeby siebie usłyszeć ... nie wiem w czym leży problem może tutaj ktoś pomoże (mikrofon wbudowany w laptopa).

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wejść w Panel Sterowania ---> Dźwięk ---> Mikrofon ---> Zaawansowane i tam odznacz ( Zezwalaj aplikacją na przejmowanie wyłącznej kontroli nad tym urządzeniem ) : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

Spróbuj wejść w Panel Sterowania ---> Dźwięk ---> Mikrofon ---> Zaawansowane i tam odznacz ( Zezwalaj aplikacją na przejmowanie wyłącznej kontroli nad tym urządzeniem ) : )

Niestety nie pomogło.

Próbowałem także zwiększyć ilość decybeli z 20 na 30 (maks) i zmieniałem także Hz, z 48000 na 96000 + jakość studyjna i też nic nie pomogło ...

Edytowane przez papudru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podłączyć inny mikrofon.Tez miałem podobny problem , ale raz mnie było słychać a raz nie a powodem był zalany mikrofon przy lapku i teraz używam PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papudru

Spróbuj podłączyć inny mikrofon.Tez miałem podobny problem , ale raz mnie było słychać a raz nie a powodem był zalany mikrofon przy lapku i teraz używam PC

Laptop ma zaledwie 2 miesiące i nie był zalany ani nic z tych rzeczy, pewnie będę musiał kupić "normalny" mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×