Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PycioR

Ban zostaje UB demko#2

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:PycioR
Serwer:Dm+Bf2
Twój SteamID:STEAM_2:0:264930389
Twoje IP:83.31.204.113
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):26.08.2014 - 21:45:14
Powód bana:aktywne bany do wyjasnienia na forum
Nick Admina który zbanował:Nevertrust
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):http://speedy.sh/VjS...-1409045520.zip

                                                                                 http://www37.zippysh...84270/file.html

Prosze o obejrzenie demka gdyż , według mnie ja nic takiego na nim nie robiłem.Nie moge wstawić ss ponieważ nie mam ich na komputerze.Cs'a mam pobranego z internetu,gram w cs'a 5 lat więc umiem niektóre rzeczy robić :P napewno nie grałem na aimie czy wh.Jeszcze raz proszę UB Supporta o objrzenie demka i ocenę mojej gry.



UB supp prosze nie blokuj posta



juz wiem dlaczego ss nie chiały się zapisywać.



To wina błędnej zawartości czy czegoś tam poprawnie już wszystko zrobiłem według jakieś poradnika i po wpisaniu snapshot juz pojawił sie w cstrike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem Boze przecież tego uczą w szkole podstawowej :/ Admin nie zrobił Ci SSow dlatego nie masz ich na komputerze!!! Dostałeś Bana za grę na aktywnym. Nie rozumiesz to tłumacze : dostałeś kiedyś bana na tej sieci i go nie wyjasniles co oznacza ze nie możesz juz u nas grać a Ty właśnie to zrobiłeś. Dlatego Admin dal ci kolejnego bana czaisz?

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem Boze przecież tego uczą w szkole podstawowej :/ Admin nie zrobił Ci SSow dlatego nie masz ich na komputerze!!! Dostałeś Bana za grę na aktywnym. Nie rozumiesz to tłumacze : dostałeś kiedyś bana na tej sieci i go nie wyjasniles co oznacza ze nie możesz juz u nas grać a Ty właśnie to zrobiłeś. Dlatego Admin dal ci kolejnego bana czaisz?

kur** ja to przekopiowałem rozumiesz chodzi mi o głównego bana rozumiesz?? Teraz juz bedą mi się robiły ss rozumiesz?? wcześniej nie mogły rozumiesz??

 

kur** ja to przekopiowałem rozumiesz chodzi mi o głównego bana rozumiesz?? Teraz juz bedą mi się robiły ss rozumiesz?? wcześniej nie mogły rozumiesz??

:D

 

Tylko u mnie jakiś błąd z zawartością się pojawił i dlatego ss nie chciały mi się zapisywać.Ale teraz już wszystko jest ok,po wpisaniu snapshot w konsoli pojawia sie ss w cstrike więc błąd został naprawiony

 

Ale wątpie żeby teraz Ub supp mi dał ub ale go rozumiem zawracam mu **** nieporzebnymi sprawami .Naprawde chciałbym tutaj jeszcze pograć bo jak narazie to gram tylko w cs skyrima i the forst ale te 2 ostanie już mi się nudzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/38296-brak-ss-pomocy/

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×