Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PycioR

Ban zostaje Brak ss Pomocy

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

                                                 11:17
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: FoRfItEr
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-kopytko.pl'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:451239401'
[AMXBans] Your IP: '83.28.54.15'
[AMXBans] =======================================

Dostałem bana na dm+bf2 ale mam problem, nie mam w cstrike ss'ów nie wiem dlaczego.Cs ściągnięty z neta v32

Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W logach widać wyraźnie ze SSy zostały zrobione, wiec nie ma możliwości zebys nie mial ich na komputerze. Wejdź w start szukaj i wpisz nazwę mapki. Pamiętaj żeby zaznaczyć szukanie w ukrytych folderach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisywałem cs_office i nic juz nawet na innych forach patrzyłem jak to naprawić zmienialem uprawnienia i inne ale to nic nie pomaga



W logach widać wyraźnie ze SSy zostały zrobione, wiec nie ma możliwości zebys nie mial ich na komputerze. Wejdź w start szukaj i wpisz nazwę mapki. Pamiętaj żeby zaznaczyć szukanie w ukrytych folderach

Jak wpisze cs_office to wyskakuje mi mapa na zielonym tle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj ss-y gdzieś na pewno są...

BRAK SS = BRAK UB

cs'a mam na dysku E E:\Counter Strike 1.6\cstrike w folderze cstrike nie mam żadnych ss'ów juz szukałem ukrytych plików i folderów ale wcale nie ma ss'ów. Czy jest taka możliwość że to wina cs'a?? pobrany z http://cssetti.pl/download

 

Wyjść z godnością. Moim zdaniem gatka "nie zapisały mi się" to wyssane z palca wypociny. spójrz tematy w dół to sama pisali.

Wow ty to jesteś jak bym miał wh czy aima czy coś innego to bym sobie dupy nie zawracał tylko poszedł na inny serwer -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum to SS'y musisz gdzieś mieć ja już miałem 2 razy bana i wstawiłem więc nie kręć,że nie masz SS'ów.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum to SS'y musisz gdzieś mieć ja już miałem 2 razy bana i wstawiłem więc nie kręć,że nie masz SS'ów.Pozdro

ale o to chodzi ,że ich nie mam jak coś to moge nawet cały folder cs'a wrzucić i wam pokazać

 

ale o to chodzi ,że ich nie mam jak coś to moge nawet cały folder cs'a wrzucić i wam pokazać

tego cs'a mam od kilku dni i został pobrany z http://cssetti.pl/download więć nie wiem o co chodzi jak coś to moge o tym pomówić,oczywiście jeżeli administacja ma ts'a i sie zgodzi na rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już ich wola czy się zgodzą :)

no właśnie wiem ,mam nadzieje ,że się zgodzą :)

 

Na kompie nie mam żadnych ss'ów.Już szukałem w Localu ale tam nic nie ma wieć nie wiem co robić znalazłem jakieś poradniki i według nich wszystko robiłem ale to nic nie dało nadal nie ma żadnego ss'a wpisywałem w wyszukiwarce cs_office i jest tylko mapa na zielonym tle więc nie wiem co się stało.Prosze administacje o kontakt lub odrazu o bana.

 

http://cs-gra.pl/topics13/jak-znalezc-ssy-windows-7-vista-vt36919.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UB Support może obejrzeć demko i ocenić Twoją grę, jednak jeśli tylko chce. Demko HLTV http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1408261112-cs_office-1409044320-1409045520.zip.

 

Czekaj na decyzję. W międzyczasie mógłbyś dostosować się do wzoru http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9679-wz%C3%B3r-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick z gry:PycioR
Serwer:DM+Bf2
Twój SteamID:STEAM_2:0:451239401
Twoje IP:83.28.54.15
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):26.08.2014 11:16:04
Powód bana:Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował:FoRfItEr
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): 173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1408261112-cs_office-1409044320-1409045520.zip

Według mnie to grałem normalnie,ale skoro uważacie inaczej to ok jak bym mial aima to bym mial staty do zera jak bym mial wh to bym same hs walil :D takie tam

Edytowane przez PycioR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz gra na aktywnym banie. Nie wiem czy jest sens oglądać demko, gdyż złamał podstawową zasade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz gra na aktywnym banie. Nie wiem czy jest sens oglądać demko, gdyż złamał podstawową zasade.

Jak ja nawet nie wiedziałem ,że mam aktywnego :D chciałem swoje IP więć wbiłem na serwer a tu nagle zamiast wywalic i podac Ip w konsoli wbiłem do gry więc pomyślałem ,że ub dostałem na stronie od banów pisało ,że twoje Ip nie jest zbanowane więć pograłem sobie aż tu nagle ty mi wyskoczyłeś z banem co mnie troche zdziwiło bo wcześniej grałem z 3 adminami i oni nic mnie nie banowali a więc już nie wiem jak jest.Demko oglądałem i nie gram jakoś szczegulnie dobrze na nim jak ktoś sobie podkręci głośność to będzie wiedział ,że grałem na słuchawkach -_-.Jak się słyszy kroki to się wie gdzie kto może być ja gram w cs'a jakieś 5 lat a więc wiem coś na ten temat.I nadal nie wiem czy czekać na rozstrzygnięcie sprawy czy iść na inny serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tu w temacie gdzieś widzisz post od UB Support informujący, że dają UB? Zmieniłeś IP, zmieniłeś ID i wbiłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tu w temacie gdzieś widzisz post od UB Support informujący, że dają UB? Zmieniłeś IP, zmieniłeś ID i wbiłeś...

Ip sobie nie zmieniłem po 1 po 2 gdy chciałem uzupełnić wzór który mi kazałeś zrobić :D potrzebowałem IP a więc chciałem wbić na serwer który mnie wywali i da mi Moje IP.Nagle zamiast mnie wywalić to wbiłem na serwer.IP samo się chyba nie zmieniło komputer nie był wcale wyłączany i prosze o odp. czy moge coś tutaj jeszcze zrobić czy mam iść na inny serwer.Bo jak nie dostane UB to prawdopodobnie znowu zaczne grać w Skyrima lub The Forst.Czekam na odpowiedz.

 

Ale i tak UB nie dostanie skoro nie ma wszystkich ss-ów. Dema już nie ma więc temat powinien być zamknięty. 

Demo nadal jest ,ale to od cb zależy czy je zobaczysz :D ss nie ma i chyba wiem dlaczego jest jakas tam zgodność z service pack 3 i pisali ,że to może być od tego ale nie jestem pewny wszystkie sposoby sprawdziłem.

Jakby jakiemuś adminowi by się chciało mogłby mi zrobić ss na próbe :) oczywiście jeśli administacja się zgodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego. Jak nadal nie masz czyli usunełeś. 1. Znajdujemy folder, gdzie jest zainstalowanyCounter-Strike

 

2. Klikamy prawym na Właściwości

 

3. Wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia"

 

4. Znajdujemy nazwę swojego użytkownika (bądź ją dodajemy, jeśli nie ma)

 

5. Dajemy uprawnienia Odczyt, Zapis, Wykonanie, lub Pełna kontrola

 

6. Zapisujemy (trzeba chwilę poczekać, musi zastosować zmiany do folderu, podfolderów, plików)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak SS          =       Brak UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaczyna robić się monotonne że ktoś nie posiada ss-ów. Coraz więcej graczy nie chce wstawić ss-ów. 

Brak ss = brakiem ub 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×