Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DERTEXX @

odbanowany kolejne ssy DERTEXX @

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: DERTEXX @
Serwer: tp
Twój SteamID: STEAM_2:0:500429279
Twoje IP: 79.191.128.72
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 11.09.2014 - 18:07:52
Powód bana: ss
Nick Admina który zbanował: GoRniaczkoWy

Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione)  http://www42.zippyshare.com/v/67737929/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSy czyste jednak proszę o sprawdzenie demka http://www53.zippyshare.com/v/66362694/file.html  Uprzedzę niektóre wypowiedzi czemu nie mogę rozpisać :D Ponieważ po wpisaniu w consoli playdemo, demko się ładuje po czym wywala mi z CSa do pulpitu!!! :/

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Adrian GóRniak,Nie wiem czemu ale tylko ty masz wiecznie jakies problemy czy to demo obejrzec czy co. Wybacz ale już i tak dałeś kolejne demo do obejrzenia. Ale pomyśl też o innych, nie siedzę wiecznie przy kompie i czasami nie mam czasu na dema. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Blackhill, nie tylko ja bo już kilka osób pisało, że ma taki sam problem. Jak nie chcesz to nie oglądaj tego demka ale chyba od tego jesteś tak? Co za problem dać UB do wyjaśnienia a demko obejrzeć w wolnej chwili? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a demko obejrzeć w wolnej chwili? 

nie w pracy, nie jak jesteś z dziewczyną, nie jak gotujesz obiad... W WOLNEJ to mówi samo za siebie

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może  nie powinienem się wtrącać. Ale skoro masz jakieś wątpliwości to SAM rozpisz demo i SAM postaraj się o udowodnienie. Skocz do kumpla czy cokolwiek.

UB nie będzie siedziało pół dnia i oglądało demka. To są też normalni ludzie. 

Nie pierwszy raz piszesz posty w stylu, że nie możesz otworzyć. Ogarnij csa i kompa to będziesz mógł, a jak nie to nie pisz i nie wstawiaj demek, żeby ktoś oglądał całą mapę......

Niektórzy mają zbyta mało tej "WOLNEJ" chwili jak to określiłeś i nie będą oglądać całej mapy i analizować wszystkiego.

A poza tym viewdemo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz wydaje się być podejrzany nie dziwie ci się ,że tak długo na niego patrzyłeś. Niestety na tym demku także nie ma jasnych i klarownych akcji .  Jedyna ,która przykuła moją uwagę to akcja  10:36 no ale to trochę za mało ,aby myśleć o zbanowaniu gracza .

 

Uniewinniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×