Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Madara./W0w/

Propozycja zmiany granic rashu na mirageu

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

2rzuuy9.jpg

 

 

 

Głownie chodzi po przesunięcie rash na gali i pochylni idzie za tym usunięcie rashu w drabinkowym pokoju i laczniku :)

 

No i dodanie anty rashu w piwnicy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takich zmianach a-rush mija się z celem. CT nie będzie mogło tylko wejść na resp TT, ale będzie mogło zrushować z obu stron i zamknąć tam TT. Chodzi raczej o to, aby jak najbardziej ograniczyć mapkę dla CT, gdyż mają pilnować BS, a nie plątać się po mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można tak jak jest to ct jest zamkniętne na bs'ach to tak samo jak na dd2 rash na gali był przy wejsciu od ct .. Bezsens rash na gali powinien byc conajmniej na wysokosci lacznika >..< i rashu w drabinkowym nie powinno być a na pochylni powinien byc przesunięty do wejscia od strony tt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ogólnie rash jest okej, najbardziej co mi się nie podoba to linia przed apartamentami, jest beznadziejna bo nie można nawet do niego wejść i zaglądnąć.. Można by ją przesunąć troszkę do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że powinien byś ant rush usunięty ze środka i przesunięty tak jak to zrobił Madara a dodanie anty anty rashu w piwnicach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

najbardziej co mi się nie podoba to linia przed apartamentami

Chodzi o tą linię czerwoną (na samej górze) na rysunku w pierwszym poście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tą linie na samym dole. Na BS'ie A. Przy wejściu do domku A (apartamentu/zielonych). Jest ona strasznie nie wygodna. Bardziej ogarnięty gracz może tam podejść i tylko słuchać co robią CT na dole i łatwo kogoś zabić. Bronić skutecznie tych apartamentów można albo na blisko na tym balkonie albo z zelkow co jest dosyć niewygodne. Myślę, że linia mogła by być spokojnie przesunięta do polowy, nawet 1/3 domku, żeby można było tam wejść gdy jest cicho pod A, sprawdzić co tam się dzieje i dać info teammate'om z drużyny :)

 

Według mnie takie rozwiązanie jest dobre, nie zaszkodzi ani TT ani CT, bo po prostu ten antyterrorysta nie będzie miał gdzie rashować. Niech wypowiedzą się inni co o tym sądzą.

 

 

edit : Mój pomysł z tąd, że nie jednokrotnie jest tak, że wszyscy TT lecą na B i nagle info wszyscy B, cofać szybko. Wtedy CT kryjący A cofają, wychodzi jeden z tych apartamentów i bije 2 - 3 w plecy co jest bez sensu, a minutę od początku rundy było cicho i sprawdzić się nie dało. Nie raz taka sytuacja spotkała mnie i innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linie w domku można przesunąć tak samo jaki na pochylni tam tez jest ta sama sytuacja cala runda cicha info b paka i wychodzi na plecy z pochylni mozna przesunąć linie do poczattku pochy od respa tt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granica rashu w budynku przy BS A została cofnięta bardziej do środka. Wszystkie pozostałe granice pozostają bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×