Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nabank

odbanowany na Bank o0 !

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: na BanK ! o0
Serwer: kopytko TP 
Twój SteamID: 'STEAM_0:0:20645766
Twoje IP: '89.73.179.201'
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2014-11-30 koło 16:40
Powód bana: pewnie myslal ze czituje :) 
Nick Admina który zbanował: MadaraBICEPS
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione)http://www15.zippyshare.com/v/390912/file.html

 

Czekam na szybkie rozpatrzenie sprawy, btw. screeny byly czarne wiec nie wiem...



Skoro ja mam 30 min na wstawienie to ile wy macie czasu na decyzje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro ja mam 30 min na wstawienie to ile wy macie czasu na decyzje ?

 

UBS ma 24h na zakończenie sprawy...

Ale w Twoim przypadku nie ma o czym dyskutować. SSy są modyfikowane dlatego BRAK UB!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy modyfikowane ? nie rozumiem, wstawilem tak jak dostalem, prosze wyjasnic 



UBS ma 24h na zakończenie sprawy...

Ale w Twoim przypadku nie ma o czym dyskutować. SSy są modyfikowane dlatego BRAK UB!!!

 

Kpina, nic nie modyfikowane, poza tym skoro admin nie ogarnął dobrze screenow to dlaczego ja mam ponosic konsekwencje !! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na pewno nie wstawiłeś oryginalnych SSów ponieważ nie ma takiej możliwości żeby SSy były tylko czarnym tłem

Po drugie po ściągnięciu Twoich SSów i otworzeniu WinRARa przy każdym SS masz identyczny kod CRC32 co oznacza że SSy są zdublowane :)

Jeżeli nadal nie rozumiesz o co chodzi to poszukaj sobie w internecie informacji na temat sprawdzania SSów :)

 

 

@edit

 

Nie widzę sensu dalszej rozmowy na ten temat bo i tak Nas nie oszukasz a robisz to w sposób perfidny. Daruj sobie i albo wstaw oryginalne SS albo nie mamy o czym rozmawiać. 

Dziękuje skończyłem

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko i wylacznie kompromitacja z waszej strony !! bo skoro admin nie ogarnal to nie moja wina, wstawilem tak jak chcieliscie a ze mi zrobil czarne, żadan wyjasnien od kogos innego niz ten cfaniaczek



 

Po pierwsze na pewno nie wstawiłeś oryginalnych SSów ponieważ nie ma takiej możliwości żeby SSy były tylko czarnym tłem

 

hahahahaahah widze ze sie znasz ale nie na tym co piszesz :) WSTAWILEM TAKIE JAK DOSTALEM, DAJCIE MI TU KOGOS MADREGO A NIE JAKIES SPOSCIZNY



Sam się zdziwiłęm ze byly czarne, moge tylko napisac tyle, ze screeny zostaly mi zrobione jak bylem w windowsie moze dlatego wasz programik tego nie ogarnal !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku przestań zgrywać kozaka internetowy napinaczu bo i tak nic nie ugrasz. W logach widać wyraźnie że zrobiono Ci SS więc zachowaj resztki honoru i odpuść :) I tak nie dostaniesz UB i tak więc pograj sobie w sapera na swoim Windowsie i wszyscy będą zadowoleni xD

Napisz do admina który Cię zbanował żeby zrobił Ci SSy jeszcze raz ale tym razem niebieskie będzie ładniej wyglądało hehe. Boże co za idiota to konstytucja nie przewiduje :)

No ale głupich nie sieją sami się rodzą !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz ze z toba niechce sie klocic, bo nie jestes kompetentny ! zignoruje twoja wypowiedz czekam na kogos normalnego nie jakiegos licealiste od siedmiu bolesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku przestań zgrywać kozaka internetowy napinaczu bo i tak nic nie ugrasz. W logach widać wyraźnie że zrobiono Ci SS więc zachowaj resztki honoru i odpuść :) I tak nie dostaniesz UB i tak więc pograj sobie w sapera na swoim Windowsie i wszyscy będą zadowoleni xD

Napisz do admina który Cię zbanował żeby zrobił Ci SSy jeszcze raz ale tym razem niebieskie będzie ładniej wyglądało hehe. Boże co za idiota to konstytucja nie przewiduje :)

No ale głupich nie sieją sami się rodzą !!! :)

DZiecko ja nie neguje ze dostalem screny tylko jakis przyglup mi je zrobil i wygladaja tak jak w pliku ktory umiescilem na stronie !! ogarnij slownictwoj bo matury nie zdasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synku jak będziesz miał tyle lat co ja to pogadamy. Bo jak do tej pory debila to robisz tylko z siebie próbując wmówić ludziom że dostałeś 3x SS gdzie całe tło jest czarne i w dodatku jest to 1 i ten sam SS wstawiony 3x ( trzy razy jak byś nie rozumiał takiego zapisu ) no i na sam koniec modyfikowany :) Ale żyj sobie dalej w swoim świecie z chińskimi kredkami i tłumacz sobie w tym tępym łbie że to ty jesteś PRO skrzywdzony gracz który nic nie zrobił a admin się uparł i jak robił SS to pokolorował je kurwa w paincie na czarno żebyś nie dostał UB. No i jak by tego było mało to rozmawiasz z niekompetentną osobą ( ADMINEM TP ) i najlepiej jakby wszyscy cię przeprosili za to że jesteś odpalonym ścierwem podnoszącym swoja niską samoocenę za pomocą czitów. Ale co ja tam wiem przecież sie nie znam :) 



No i przy okazji masz tu wytyczne jakimi sprawdza się wstawione SS ( http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/19626-przywileje-i-obowiązki-ub-support-update-110714/ ) poczytaj i odpowiedz sobie na pytanie czy wszystko jest OK :) i napisz na pw do h@ Petrus żeby zmienił regulamin bo przecież ty wiesz lepiej hehe. 



 

dostalem screny

 

screny? i kto tu nie ma matury ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh moge prosic kogos innego, bo jak grochem w sciane pisze, ze tak dostalem takie screny, nie modyfikowalem ich :) a ze nie dociera do twojego lba ze tak bylo to prosze kogos innego do dyskucji, pisalem ze mozliwe ze tak sie stalo jest to ze bylem w windowscie jak byly screny robione, poczytaj dowiedz sie wiecej, a nie wywyzszanie sie bo masz admina...

Nie dociera do tępego łba ze wam tez sie bledy zdarzaja, sprawdzalem 100 razy tak dostalem ! pewnie PISowiej jestes ktory nie uznaje bledow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażanie jest na twoim poziomie widze :) ale co tam. Slysze ze cie mama na kolacje woła aha i lekcji nie odrobilłes slysze :) uuu nie ladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ss'y sa modyfikowane i nie mam zamiaru  tłumaczyć ci nabank jak, bo wiesz co przy nich robiłeś!!! Wstaw oryginalne trzy ss'y !!!
A tak po za nawiasem to GoRniaczkoWy po co polemizujesz z nabank ?? nabijanie postów w ten sposób powinno być "wyróżnione" WARNEM dla obydwóch Panów.

 

 

Pytam się po co tłumaczysz jak widzisz że nie dociera do kolesia :P

 

Edytowane przez dziadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nabank

Geniuszu naucz się używać polskich znaków :) no chyba że wolisz robić komuś "laske" a nie "łaskę" :)

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ssy powinny mieć inny nr CRC32, jeżeli wszystkie są te same to oznacza że to jest ten sam SS tylko pod inną nazwą lub coś w nich było kombinowane.

Numer skompresowania także powinien być różny. Inaczej wiemy co się stało.

Do Pieca !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W takim razie nie ciągnę tego dalej, 100 razy sprawdzałem nic nie modyfikowałem. ale skoro sie upieracie ze wam system jest bez wad ok, życie...pogram gdzie indziej...w każdym razie radze wam posprawdzać system bo w tym momencie sie nie sprawdził.I tak mam 3 razy ten sam CRC32 innych screnow nie mam, pozdro dla admina ktory mi sreny zrobil....

 

Zenua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabijanie postów? Ja nie mam takiej potrzeby więc nie wiem po co piszesz takie rzeczy :) a tłumacze jak krowie na granicy bo nie wiem jak Ty @dziadzia ale ja nie lubie jak jakiś cyber cwaniak wmawia mi takie pierdoły że wstawił oryginalne SS... I nie pozwolę sobie żeby gówniarz takie słowa w moim kierunku używał bo takich kozaczków to na oddział urazowy wysyłam z pękniętym nosem. A co do WARNA to proszę bardzo przyjmuje na klatę. Albo napisze odwołanie i idąc tokiem myślenia @nabank powiem, że klawiatura ożyła i sama pisała te posty a ja nie jestem niczemu winny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie ciągnę tego dalej, 100 razy sprawdzałem nic nie modyfikowałem. ale skoro sie upieracie ze wam system jest bez wad ok, życie...pogram gdzie indziej...w każdym razie radze wam posprawdzać system bo w tym momencie sie nie sprawdził.I tak mam 3 razy ten sam CRC32 innych screnow nie mam, pozdro dla admina ktory mi sreny zrobil....To co wstawilem jest 100 procent oryginalne, za malo sie rozwijacie niestety :(

 

Zenua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Adrian GóRniak, przestań spamować, bo wyrwiesz następnym razem warna. Po co tu dyskutujesz?

 

@@nabank, te same kody CRC + czarne ssy? Abstrahując, nawet jeżeli screeny nie są przerabiane to tylko i wyłącznie twoja wina. Czarne screeny mogą wynikać tylko z błędnej konfiguracji (niestandardowej) windowsa.

 

Brak UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×