Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Amio

odbanowany UB .Amio.

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 
Nick .Amio.
SteamID STEAM_0:1:45828416
SteamCommunity ID 76561198051922561
Adres IP 83.24.138.151
Typ Bana SteamID
Powód Bana Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
Wykonano 08.12.2014 - 21:29:37    
Zbanowny przez MadaraBiceps
Zbanowany na cs-kopytko.pl [TP][TEAM PLAY][ESL] @ pukawka.pl (de_dust2)
 
 

 

Edytowane przez Amio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah , ok , byle szybko!

 

PS: Teraz się tylko ośmieszasz mój drogi , pokazując swój poziom :) Ale oczywiście z chęcią zobaczę twoja rozpiskę demka :)

Edytowane przez Amio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę , Petrus , powiedz mi , skąd ty bierzesz tych adminów?

Jak długo gram w cs'a , ani razu nie spotkałem się z tak żenującymi adminami.

Jeszcze chce jakieś demko rozpisywać .Hahaha , śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma absolutnie dany admin prawo do tego, by zanalizować demko. Ogarnij się trochę człeku, bo już niektóre 10-latki są bardziej dojrzałe od Ciebie i wyzywając tak adma niczym nie zdziałasz, a jedynie sam z siebie robisz pośmiewisko i śmiech na sali. To ja od kiedy gram w CS dawno nie widziałem takiego skubanego pierda jak Ty, więc siedź na dupie i czekaj, bo się okaże że w ogóle UB nie dostaniesz, bo się okażesz spalony (co twa reakcja budzi takowe podejrzenia).

 

Tyle chciałem w tej sprawie powiedzieć, dziękuje za uwagę.

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Cytuję Napisz pod postem ub amio ze jutro wrzuce rozpiske bo nie mam neta-MadaraBiceps

Jak widać złośliwość się zemściła. Ostatni raz zgadzam się na coś takiego. Rozpiskę oraz demko należy dodać od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ma absolutnie dany admin prawo do tego, by zanalizować demko. Ogarnij się trochę człeku, bo już niektóre 10-latki są bardziej dojrzałe od Ciebie i wyzywając tak adma niczym nie zdziałasz, a jedynie sam z siebie robisz pośmiewisko i śmiech na sali. To ja od kiedy gram w CS dawno nie widziałem takiego skubanego pierda jak Ty, więc siedź na dupie i czekaj, bo się okaże że w ogóle UB nie dostaniesz, bo się okażesz spalony (co twa reakcja budzi takowe podejrzenia).

 

Tyle chciałem w tej sprawie powiedzieć, dziękuje za uwagę.

 

 

"co twa reakcja budzi takowe podejrzenia" - czy ty widziałeś w ogóle jak ja gram czy tak samo jak madara ledwo się poruszasz po mapie? O to się właśnie rozchodzi , chce sobie rozpisywać demko , proszę bardzo , ale niech już go wstawi od razu rozpisane , wrzuci na forum , a nie robi taki cyrk . Każdy gracz , które już swoje przegrał , bez problemu odróżni gracza który 'coś' ogarnia , od odpaleńca. Ban z jego strony to tylko i wyłącznie wścibskość ; ... a może rzeczywiście z niego taki dekiel? W sumie to już nie wiem co jest lepsze...

 
 

 "Napisz pod postem ub amio ze jutro wrzuce rozpiske bo nie mam neta-MadaraBiceps"   -  dlaczego mnie to nie dziwi...?

 

 

 

 

           @Petrus            Dla dobra innych graczy  w przyszłości , dodaj wpis do regulaminu , mówiący o obowiązku wrzucenia demka już 'rozpisanego' przez admina , jeżeli taki ma podejrzenia , uzasadnione podejrzenia. Bo w tym przypadku , jak widać , przez brak jakiejkolwiek odpowiedzialności teraz muszę czekać Bóg wie ile , aż łaskawie admin rozpisze te demko . Większego 'burdelu' już dawno nie widziałem. 

Edytowane przez Amio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×