Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
winner

Zwiększenie Ilości slotów

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować zwiększenie ilości slotów z 18 do 23 .

 

Często serwer jest zapełniony przez naszych graczy a nie prze tych którzy by chcieli do nas zagościć .( To taki główny argument) A ile ich jest trochę więc przytoczyłem tylko jeden 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam.. Rozumiem co masz na myśli, ale jak jest więcej graczy to ciężko TP jest zrobić. Z serwera zrobi się FFA...

I tak teraz jak nie ma "stałych graczy" TP jest tak naciągane, jak mój sweter :P

 

Już lepiej postawić 2 serwery TP, w każdym po maks 14 osób :)

 

Wiem wiem, jestem nowy i się mądruję, ale tak tylko chciałem napisać, bez urazy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Będzie jedna wielka anarchia, armagedon i apokalipsa na serwie. Każdy będzie wtedy latał gdzie chciał i większość tych, którzy będą chcieli grać zespołowo i będą próbować ogarnąć tych rodzynków którzy wypierdzielą do przodu będą się czuli jak nauczycielka w szkole próbująca sama ogarnąć 30-osobową klasę na wycieczce klasowej ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniście się cieszyć, że serwer jest pełny. Dodanie slotów nic nie zmieni, gdyż serwer dalej będzie pełny tylko z inną ilością slotów. Jak już wspomnieli gracze wyżej, obecna ilość slotów to maksimum, jak dla serwera team play.

 

Propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×