Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. No więc moją propozycją jest zablokowanie HE na 5 sekund po odrodzeniu  . Ta propozycja szczególnie przydałaby się na małych mapach typu : wiocha , max itp . Osoba mająca licencje z He , która rzuca granaty na resp zabija 2-3 osoby . Gracze nie mający żadnych odznak nie mają jak ruszyć się z respa , ponieważ Leci na nich 10 he po czym tacy gracze zniechęcają się i wychodzą , bo uniemożliwia im to grę. 

 

2. 2 propozycja jest usunięcie tego Balancera jest on naprawdę denerwujący i nie pomaga , a wręcz przeszkadza. Przenosi on 10 razy w ciągu minuty , przesuwa graczy lepszych do jeszcze lepszej drużyny z czego zostają 2 drużyny : Lepsza ( prawie cały team top15 ) i Słabsi ( Gracze nie mający odznak ani jakiegokolwiek skilla :D  ) 

 

 

Po za tym wiele graczy skarży się  , że nie ma żadnych świątecznych dodatków . Proponuję dodać coś , np.granat jako bombka , czapki mikołaja lub jakiś strój mikołaja  . 

Edytowane przez Indywidualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za, co do pierwszej propozycji.

 

Nie mam zdania co do drugiej propozycji, ponieważ jak już gram na DM, to gdy jest max 6 osób, a wtedy w miarę tak czy siak wyrównane są teamy

 

Co do świątecznych akcentów, to jedyne co widziałem, to śnieżną mapę dd2 na DM. Może to faktycznie zbyt mało i chociaż jeszcze mały szczególik świąteczny, jak np bombkę zamiast HE nie zaszkodzi dodać, chociaż na kilka dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączam się do 1 propozycji

Indywidualny

co do drugiej też jestem za ponieważ jak Indywidualny pisze jest to czasami męczące i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. może być

2.stanowczo TAK bo ten autobalancer mnie już tak wkur.... bo na 1 mapie niekiedy przenosi mnie po kilkanaście razy + do tego jeszcze te głupie teamkille. Może nie usunąć od razu autobalancera ale go zmienić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok , ale te bombki to nie przesada ? Mogą być przez to straszne lagi  (  tak słyszałem ) :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajny plugin na zamianę granatów na śnieżki (z efektami). Niestety jak chciałem go wprowadzić kilka dni temu to crashuje serwer, więc jest wadliwy.

Obecnie wprowadziłem tradycyjną zamianę granatów na śnieżki. Zobaczymy jak się to sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

plugin dobry wygląd fajny,  lecz jeżeli chodzi o samą sprawność pluginu to lipa;/ nie wiem czy tylko u mnie ale he leci o połowę bliżej i niżej;/



a co do usuniecia ptb to jak najbardziej na tak ;p denerwuje mnie jak mnie w ciagu jednej mapki 10 razy przenosi ^^ 

Edytowane przez TeePee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. niech będzie

2. Nie. Dlaczego ? Nie było cie chyba za czasów jak nie było autobalacera, wtedy to była masakra. np bylo 12 vs 3... Nikt nie chciał przejść do słabszego teamu, admin jedynie miał więcej roboty. Według mnie powinno to zostać, od razu sobie refleks wyrabiacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ForeverMore no dobra ale jak za przeproszeniem idioci którzy dostają przenoszą się do lepszego teamu to my za nich musimy iść bo ***** nie umieją grać a tak samo nowi co przychodzą to nie pójdą tam gdzie jest mniej graczy tylko idą tam gdzie nie będą dostawać (nie mówię tu o wszystkich) i można by było zablokować aby się nie przenosiło kiedy się chce oraz aby było automatyczne wybieranie drużyn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem obecny teambalancer. Niestety nie ma niczego doskonałego pod tryb DM. Włączyłem standardową funkcję, która powinna działać wtedy, gdy dany team wygra tj. zabije wszystkich graczy z przeciwnej drużyny. Zmiana dotyczy również serwera GG.

 

Jeśli chodzi o blokadę granatów to postaram się coś dodać na małych mapkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×