Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję o wstawieniu na serwer czegoś takiego jak "voteban"- wyjaśniając, choć większość wie o co chodzi (-umożliwia stworzenie vote którym można zbanować gracza). Było by to dobre, gdy nie było by admina a większość  osób była by za wyrzuceniem gracza. Gdyby gracz osiągnął np 87% głosów dostał by bana na godzinę, do czasu przyjścia admina. 

Swoją propozycje wziąłem z kilku innych serwerów, gdzie bardzo dużo osób używało to z głową. Na serwerze Only DD2 gra dużo graczy, którzy grają już ze sobą chwilę i nie sądzę, żeby ktoś zgłaszał niepotrzebnie, oczywiście znajdą się tacy, którzy będą zgłaszać wszystkich(mowa tu o nowych graczach, którzy są np słabsi, lub uważają większość za cheaty).  Dlatego proszę o rozważenie tej propozycji i wypowiedzenie się w tym otóż temacie.

 

 

Pozdrawiam JustJump.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym za tym, by wstawić to na wszystkie serwery, lecz ban nie na godzinę, tylko na powiedzmy 10-15 minut. Tyle by starczyło. Ale normalnie to nie jestem, ponieważ od tego się zgłasza cheaterów. Szczególnie serw DD2, gdzie jest 10 adminów ... + Petrus i UBS, więc masz 13 przynajmniej osób ... któraś po prostu o różnej porze dnia musi być dostępna czy to na steam, czy gg, czy na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA moim zdaniem dobre i przyda się . Ale ban na 1h .. nie skróćmy go do od 15-30 min góra ! Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×