Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bunia

Resp TT

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka grałem ostatnio z kumplem na innym dd2 i tam był wgrany plugin że TT na swoim respie nie może siedzieć dłużej niż 1 minute potem wywalało z serwera czy wgranie takiego pluginu będzie możliwe także na naszym rodzimym DD2 ponieważ wiele rund kończy się przez to że czas mija po TT kampi na respie liczę na wypowiedzi za i przeciw a może jakieś inne propozycje na rozwiązanie tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na NIE. 

 

Jak się chce grać z celami map itd to zapraszam na TP. Na FFA (bo na only DD2 się gra według zasad FFA jakby ktoś nie wiedział) można siedzieć na respie ile tylko się chce, nie trzeba iść po pakę by ją podłożyć/rozbroić itd itp Na FFA ma się prawo, nie ... obowiązek wyjścia z respa i zaplantować/rozbroić pakę itd ... Wiem, że to trochę denerwujące ... ale taki plugin pachnie mi tu już rygorami TP, więc dlatego jestem przeciwny temu, by to wprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem na nie, pomysł bardzo dobry, ale na serwer TP. To jest FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A ja jestem na NIE. 

 

Jak się chce grać z celami map itd to zapraszam na TP. Na FFA (bo na only DD2 się gra według zasad FFA jakby ktoś nie wiedział) można siedzieć na respie ile tylko się chce, nie trzeba iść po pakę by ją podłożyć/rozbroić itd itp Na FFA ma się prawo, nie ... obowiązek wyjścia z respa i zaplantować/rozbroić pakę itd ... Wiem, że to trochę denerwujące ... ale taki plugin pachnie mi tu już rygorami TP, więc dlatego jestem przeciwny temu, by to wprowadzić.

W 100% się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak jak @up. To jest zwykłe FFA tyle że gramy only DD2. na zwykłych only jest takie coś wgrane. 

 

Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×