Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bogus M3

Nie mogę wejść na 80 % serwerów

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas próby połączenia się z serwerem chociażby DM + BF2 tej serwerowni nie mogę wejść,bo podczas ładowania wyskakuje bląd a mianowicie taki : 

 

Cannot continue without model ~rites/kopytko.spr,

disconnecting

 

Dodam tylko,że na wiele serwerów nie mogę wejść z tego właśnie powodu (akurat wtedy nie jest napisane np rites/kopytko tylko znowu coś tam innego) . Przydala by się dobra rada :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chodzisz w folder z zainstalowanym CSem  potem csstrike i szukasz folderu sprites i usuń kopytko.spr

 






                                                                                                                                                                                             Jeśli pomogłem daj like

Edytowane przez error 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra podmieniłem, teraz nie moge wejść na serwer bo Csa wylącza :D

 

@edit

 

Już nie wyrzuca z Csa ale nadal jest to samo :/. Chętnie bym pograł na Cod Modzie i Dm + Bf2 ale nie da rady chyba



Twój post z maja 2011 na tym forum bardzo mi pomógł : 

 

Gry -> Wyswietl biblioteke gier -> Counter Strike Source -> PPM ->Usun zawartosc lokalna
Jak skonczy Restart Steama
Gry -> Wyswietl biblioteke gier -> Counter Strike Source -> PPM -> Zainstaluj gre
Jak skonczy Restart Steama
Gry -> Wyswietl biblioteke gier -> Counter Strike Source -> PPM -> Wlasciwosci -> Pliki lokalne -> Sprawdz spojnosc plikow gry 

 

Wszystko działa jak należy , Sorry za zamieszanie, Temat do Zamknięcia 

Edytowane przez Bogus M3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×