Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Shredder

Zmiana kamery oraz podpowiedź po zginięciu.

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

  Witam,moją propozycją jest usunięcie możliości oglądania wrogów po zginięciu oraz dodać możliwość podpowiadania swoim team mate-a przez cała runde,a nie tylko 3 sekundy po zginięciu.Wiem,że to serwer FFA,ale taka zmiana może wyjść na lepsze,ponieważ nie raz przyda się info od bardziej doświadczonego gracza,który zginął szybciej od nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Chyba mnie do kończa nie zrozumiałeś,ponieważ drugi pomysł bazuje na pierwszym.Chodzi o to abys po zginięciu mógł do końca rundy podpowiadać team mate-a,lecz z zablokowaną kamerką na wrogim teamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Witam,moją propozycją jest usunięcie możliości oglądania wrogów po zginięciu oraz dodać możliwość podpowiadania swoim team mate-a przez cała runde,a nie tylko 3 sekundy po zginięciu.Wiem,że to serwer FFA,ale taka zmiana może wyjść na lepsze,ponieważ nie raz przyda się info od bardziej doświadczonego gracza,który zginął szybciej od nas.

 

Grasz na serwie od Kilkunastu dni i chciałbyś zmienić coś co jest 4 lata ? 

 

Oczywiście, że NIE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer świetnie sobie radzi, jak sam widzisz, wiec takie zmiany są zbędne. Jeśli chcesz dostawać info od team-mate'ow jak i dawać, to zapraszam do odwiedzenia naszego serwera TeamPlay. Jest tam dużo liczba doświadczonych graczy oraz ekran pokazuje Ci tylko Twój team po zgonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×