Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Woseba

Skarga na MadaraBiceps, admin na TP

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Mam kilka słów do powiedzenia i liczę, żę właśnie tu zostanę wysłuchany.


1. MadaraBiceps - serwer TP

2.17.02.15

3.Banowanie graczy lepszych od niego, przeklinanie, brak gry tp, obrażanie innych graczy
 

4. Grałem z graczem Madara w drużynie przez 1 mapę (czas około 30min) i muszę z przykrością stwierdzić ze popełnił wymienione przewinienia w stopniu znaczącym, a niektóre pojawiały się po kilka razy np. brak gry tp (to znaczy brak infa po śmierci, za co niejednokrotnie banuje).
Jeśli chodzi o banowanie lepszy graczy to mogę powiedzieć tyle że pod pretekstem obrażania zbanował mnie (ubiłem go 2 razy na nowej mapie w dość finezyjny sposóB) oczywiście zrobił to w takim momencie,  że miał pewność iż jego team wygra potyczkę . Nie będę udawał że jestem święty bo napisałem do niego : "jak taka pizda została adminem?" ale to była tylko odpowiedz na jego obrazę pod moim adresem coś w stylu :" czemu jesteś taki głupi" (nie pamiętam, konkretnych słów, ale taki był ich sens). Gdyby jeszcze dał mi bana z prawdziwym powodem np. "banuję Cię bo jesteś ode mnie, lepszy" to bym się nie obraził, ale gdy banuje za obraze jak sam to robił to chyba coś tu jest nie tak!?
A przeklinanie to u niego norma więc nie będę tego szerzej omawiał.


W zawiązku z powyżej omówionym problemem mam kilka pytań  (tak to jest dla mnie problem, admin który nie szanuje innych graczy? jak to rzutuje na ocenę serwa!
1.Czy polityką serwera jest rozdawanie praw administratorskich hipokrytom?
2.Czy kontrolujecie w jakiś sposób rzetelność adminów ? Jeśli tak to jak ?

Dziękuje za uwagę
Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się w jakikolwiek sposób wypowiadać, kiedy dowodów brak. Rzucasz słowa na wiatr. Podaj demko, gdzie wszystko będzie ładnie pokazane, czy jakieś screeny.

Wysluchać to Cię może każdy, ale bez dowodów to są słowa nic nie warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No to tak : Skargę możesz napisać zawsze ;) po pierwsze .

Po drugie nie trafiłeś z działem ale szczegół ;)

Wracając do tematu to tak : Jeśli rzeczywiście "Admin " Madara przeklinał sam już nie wiem jak mam to nazwać ( obrażanie innych ) to tak przectaw jakieś dowody np. Daj wycinek z logów czy było takie miejsce a jeśli rzeczywiście było to ADMIN powinien zachowywać kulturę do każdego gracza i trochę zimnej krwi ;) ale ty też drogi kolego brzydko się zachowałeś tak mówiąc na "Admina" ;) tagże twoje ostatnie słowa a mianowicie : czy polityką serwera jest dawanie praw administracji hipokrytom ??? ... Albo czy kontrolujemy rzetelność adminów ? Na pierwsze twoje pytanie jest ODP. admina u nas na serwerze nie dostaje sie od tak w zdrapce z biedronki trzeba troche pracy w to włożyć ;) a na drugie pytanie tagże jest ODP. Admin sam wie jak sie zachować w danej sytuacji ;) tyle o de mnie poczekamy na ADMINA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

ODP na drugie pytanie, nie jest odpowiedzią tylko wykrętem bo z doświadczenie mogę powiedzieć Ci że nie wiedzą...
Dobra wiem że nic nie zdziałam bez dowodów, a admin Madara, po przeczytaniu tej skargi będzie się pilnował ( a przynajmniej takie mam podejrzenie), jeśli nie, to zrobię screny. Tak czy tak, osiągnę swój cel :)

Edytowane przez Woseba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz chociaż mniej więcej od której do której godziny się to działo ... bo jak jest podana sama data to ... troszkę czytanki byśmy mieli, jakbyśmy mieli czytać wszystko, co napisali na say'u wszyscy gracze przez cały Boży dzień :)

 

Tak, to jak podasz mniej więcej godzinę, to poszukiwania dowodów (w postaci np. wyzwisk napisanych przez jedną, jak i drugą stronę na say'u) się zacieśnią :)

 

EDIT: Happy, także* <<< się piszę ;) 

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem czy to jest to odpowiedni dział (ale z tego widzę to on nie jest). Poza tym gdzie masz jakieś dowody w postaci ss-a lub dema. Bo na chwilę obecna temat powinien zostać zamknięty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się nas zrozumieć drogi autorze tematu :) 

Możesz powiedzieć nawet, że Madara przyjechał do Ciebie i Ci złoił dupę ( w co wątpię bo niezła z niego jest cipka :* ), ale bez jakichkolwiek dowodów równie dobrze możesz nam próbować wmówić, że masz w pokoju słonia, który gra za Ciebie w cs-a. Madara jest niewinny. Z braku dowodów, jak w każdym sądzie, prawda leży po stronie oskarżonego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańmy udawać idiotów..

 

25108289627754523542.png

 

 

 

Zaledwie z 13 minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@Hawk,  jak masz czas to poszukaj więcej :) z paczem to raczej takie  żarty niz obrazy  ale nie da sie ukryc ze obrazam innych graczy na tym "TP" na którym sam stoje na a na tuscanie a 8 ludzi na b  jeżeli im sie czegos nie powie to poprostu nic sie nie zmieni


 

Autorowi tematu zadałem pytanie "jestes tak głupi czy tylko udajesz" po czym stwierdziłem ze musi byc kompletnym idiotą skoro mi pisze że nie umiem pisać a odpisuje na każde jego wypociny

 

Tak jak ktoś mnie zabije to go poprostu banuje B| a szczególnie jak mnie zabije taki pros jak autor tematu to tylko szukam pretekstu zeby mu dac bana nawet za najmniejsze przewinienie np. śmieciu czy coś w tym stylu

Tego że piszesz iż jesteś lepszy nawet nie skomentuje 

 

Ps. Prosze dowody gdzie nie dałem infa i nie grałem tp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Skarga nie ma większego sensu. Nie zostały przedstawione żadne konkrety.

 

@@Madara./W0w/, pilnuj się. Powinieneś dawać przykład, a nie siać zamęt i wyzywać na serwerze. Opanuj się inaczej zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×